přilba BELL Super 2 MIPS infrared M

Obrázek (208455)
4 099 Kč 3 388 Kč bez DPH
Nebo výhodně na splátky již od 142 Kč / měsíčně
Dostupnost
Sklad e-shopskladem
Sklad dodavatelenedostupné
Čivice1ks
Kdy můžete zboží očekávat?
Osobně v prodejně:pondělí 14. červnaPřepravní společností:úterý 15. června
Kód56157-vkmPN56157-vkmVýrobceBELLZáruka24 měsíců
KALKULAČKA SPLÁTEK
Super 2 je novou generací modelu, který navždy změnil představy všech all mountain a enduro jezdců, jak má vypadat dokonalá přilba. Vylepšili jsme integrovaný držák na Go-Pro, dali jsme do ní nový upínací systém. A tou nejlepší změnou je kompatibilita s chráničem brady z přilby Super 2R.

UPÍNACÍ SYSTÉM TAG Fit System
KONSTRUKCE In-mold Polycarbonate Shell, Google guide
VENTILACE 23 otvorů
VLASTNOSTI lehké polstrování X-Static®, Go-Pro integrace, nastavitelný štítek, certifikace CE EN 1078
VELIKOSTI S (52–56 cm), M (55–59 cm), L (58–62 cm)

VĚDA V POZADÍ TECHNOLOGIE MIPS

CO JE MIPS?
MIPS (Multi Directional Impact Protection System) je kluzná vložka uvnitř helmy navržená tak, aby se v případě nárazu protočila, a snížila tak množství energie působící na hlavu. Tím se snižuje riziko úrazu mozku působením rotačních sil na hlavu.

PROČ JE TO DŮLEŽITÉ
V případě nárazu, který prudce otočí hlavou, mohou rotační síly vytvořit tlak na mozkovou tkáň, a způsobit tak poranění mozku. Technologie MIPS se zaměřuje právě na eliminaci těchto rotačních sil.

JAK TO FUNGUJE
MIPS používá kluznou vložku uvnitř helmy k tomu, aby napodobovala vlastní ochranný systém mozku. Tato vrstva uvnitř helmy je navržená tak, aby se v případě nárazu protočila, a snížila tak množství energie působící na hlavu: pohne se MIPS vrstva vůči hlavě, místo aby se pohnul mozek vůči lebce. Tím se snižuje riziko nebo závažnost poranění mozku.

Přilby Star Pro, Super 2 a Super 2R jsou také vybaveny samolepkou ICEDOT. Jedná se o službu identifikace v případě úrazu, kdy se poskytovatel první pomoci prostřednictvím unikátního PIN kódu na samolepce dostane k základním zdravotním informacím zraněného. Tyto informace jsou obsaženy v ICEDOT profilu majitele přilby a jsou zaslány prostřednictvím SMS zprávy.
Ostatní
Barevná variantačervená
VariantaM
Velikostní variantaM
VýrobceBELL
Popis