| Ostatní | |
| Barevná varianta | modrá |
| Výrobce | APACHE |
| Určení | pánské a unisex |
| Systém elektrokola | |
| Systém pohonu | Bosch |
| Display | barevný, Bosch Purion 400 + System Controller a Mini Remote |
| Integrace baterie | ANO |
| Řízení | |
| Brzdy | hydraulické 4-pístkové Shimano BR-MT520 |
| Brzdové kotouče | Shimano SM-RT64 CL (180 / 180 mm) |
| Gripy | Ergon GA20 |
| Hlavové složení | semiintegrované tapered Acros blocklock, 44/56 mm |
| Představec | Apache Al 35 x 50 mm, 0° |
| Řídítka | Apache Al 35 x 740 mm, zvýšení 15 mm |
| Sedlo | Apache memory foam |
| Sedlovka | teleskopická Tranz-X s nastavitelným zdvihem 95-125 mm, o 30,9 x 410 mm |
| Pohon | |
| Kazeta | Shimano SLX CS-M7100, 10-51 z. |
| Řazení | Shimano SLX SL-M7100, Rapidfire Plus |
| Řetěz | Shimano CN-M7100 |
| Zapletená kola | |
| Pláště | Maxxis Rekon Race 29 x 2,25 |
| Přední náboj | Shimano TC500 Boost, pevná osa 15 x 110 mm |
| Ráfky | Remerx Enduro Plus RX 2030 |
| Rozměr kola | 29" |
| Zadní náboj | Shimano TC500 Boost, pevná osa 12 x 148 mm |
| Rámová sada | |
| Rám | Apache Quruk SX Bosch Al |
| Tlumič | vzduchový Rock Shox RT 210 x 55 mm |
| Vidlice | Rock Shox Recon Silver TK lock out |
| Zdvihy P/Z | 120/120 |
| Pohon | Bosch Performance CX |