e-Cross 9.11: Plynulá jízda po cestách, jistota mimo ně
CRUSSIS e-Cross 9.11 je krosové elektrokolo s hliníkovým rámem, silným pohonem a výdrží až na 170 km. Univerzální parťák na každý den a jakýkoli směr.
Základem elektrokola je středový motor PANASONIC GX Ultimate s točivým momentem 95 Nm. Ten poskytuje plynulou a dostatečně silnou podporu, když je jí třeba – během jízdy proti větru, nebo při zdolávání kopců.
Napájení zajišťuje plně integrovaná baterie LG Li-Ion 715 Wh (19,88 Ah). Umístění baterie uvnitř rámu navíc zajišťuje skvělé těžiště a čistý vzhled kola.
Odpružená vidlice ROCKSHOX FS Paragon Gold RL Solo Air s možností uzamčení dodává komfort při přejíždění nerovností i efektivitu během šlapání.
O bezpečné zastavení se postarají hydraulické kotoučové brzdy SHIMANO Deore, zatímco barevný displej PANASONIC nabídne přehledné informace o jízdě, výkonu i dojezdu.
CRUSSIS e-Cross 9.11 je perfektní volba pro všechny, kteří chtějí jezdit často, daleko a bez omezení.
| Ostatní |
| Výrobce | CRUSSIS |
| Barevná varianta | šedá |
| Velikost rámu | M (17" - 18"; pro 165 - 178 cm) |
| Varianta | XL (21" - 22"; pro 185 - 198 cm) |
| Určení | pánské a unisex |
| Velikostní varianta | XL (21" - 22"; pro 185 - 198 cm) |
| Systém elektrokola |
| Systém pohonu | Panasonic |
| Motor | Panasonic GXU |
| Baterie | LG Li-Ion 36V / 715 Wh (19,88 Ah) |
| Display | PANASONIC LCD panel, barevný displej |
| Dojezd | Zvýšený (150-170 km) |
| Nabíječka | 4 A (součást výbavy) |
| Integrace baterie | ANO |
| Rámová sada |
| Rám | Alu 6061- velikost rámu 18" |
| Vidlice | ROCKSHOX FS Paragon Gold RL Solo Air 700C, zdvih 65 mm, uzamykatelná z vidlice |
| Pohon |
| Přehazovačka | SRAM SX Eagle, 12 rychlostí |
| Počet rychlostí | 1 x 12 |
| Řazení | SRAM SX Eagle |
| Řetěz | SRAM SX Eagle, 12 rychlostí |
| Kazeta | SRAM CS-PG1210 Eagle, 11-50 Z |
| Řízení |
| Řídítka | CRUSSIS AL 31,8 mm, šířka 700 mm |
| Představec | CRUSSIS AL 80 mm, úhel 15° |
| Sedlovka | CRUSSIS se zámkem, 30,9 Ø, 350 nebo 400 mm |
| Sedlo | SELLE ROYAL |
| Gripy | CRUSSIS ergonomicky tvarované s objímkou |
| Hlavové složení | SEMI 1 1/8" |
| Pedály | WELLGO, plast s odrazkou |
| Přední brzda | SHIMANO Deore BR-MT410, hydraulická, rotor 180 mm |
| Zapletená kola |
| Náboje | CRUSSIS disc, ložisko věneček, 32D |
| Ráfky | CRUSSIS 28" disc, dvoustěnné, vložkované, 19 mm |
| Pláště | SCHWALBE Smart Sam 28 x 1,75 |
| Rozměr kola | 28" |
| Pohon | PANASONIC |
| Převodníky | SRAM X-SYNC 2 38 Z, CRS ISIS 170 mm |
| Zadní Brzda | SHIMANO Deore BR-MT410, hydraulická, rotor 160 mm |
| Hnací jednotka | Panasonic GXU |