ONE-Largo 10.11: Horské elektrokolo pro jistou a kontrolovanou jízdu v každém terénu
Model CRUSSIS ONE-Largo 10.11 je ideální volbou pro zkušené jezdce, kteří vyžadují výkon, spolehlivost a intuitivní ovládání i v těch nejnáročnějších horských terénech.
Elektrokolo pohání baterie LG Li-Ion 894 Wh (24,85 Ah), která poskytuje dostatek energie pro dlouhé výpravy (až 200 km na jedno nabití) i strmé výjezdy. Elegantní integrace baterie do rámu zlepšuje rozložení hmotnosti a snižuje těžiště, čímž přispívá k lepší stabilitě a ovladatelnosti stroje. Přesné řazení zajišťuje přehazovačka SRAM 70 T-Type Eagle (12 rychlostí), která umožňuje hladké a rychlé přepínání převodů podle typu trasy.
Motor PANASONIC GX Ultimate (250 W, MAX 500 W, 95 Nm) nabízí tichý a plynulý chod s dostatečným točivým momentem, který usnadňuje překonávání obtížných stoupání a zajišťuje rovnoměrný tah i v náročném terénu.
Hydraulické kotoučové brzdy SHIMANO Deore s velkými kotouči poskytují spolehlivou brzdnou sílu a kontrolu, což je zásadní při jízdě z kopce i v technických pasážích. Vzduchová vidlice ROCKSHOX FS Psylo Silver RC Solo Air 29" BOOST (zdvih 130 mm) spolu s odolnými komponenty a robustní konstrukcí rámu zajišťují komfort a jistotu i při dlouhých a náročných jízdách.
Model CRUSSIS ONE-Largo 10.11 kombinuje výkon, kapacitu baterie a technickou výbavu tak, aby jezdci umožnil zvládnout každý trail s jistotou a stabilitou.
| Ostatní |
| Výrobce | CRUSSIS |
| Barevná varianta | šedá |
| Velikost rámu | L (19" - 20"; pro 175 - 188 cm) |
| Varianta | L (19" - 20"; pro 175 - 188 cm) |
| Hmotnost | Vážení elektrokol neprobíhá podle žádného zavedeného standardu, kterého by se drželi všichni výrobci. Některé značky uvádějí uměle snížené hmotnosti. Pro zjištění váhy kola je třeba nechat ho zvážit přímo na prodejně. |
| Využití | Horská |
| Rok výroby | 2026 |
| Určení | pánské a unisex |
| Systém elektrokola |
| Systém pohonu | Panasonic |
| Motor | Panasonic GX Ultimate |
| Baterie | LG Li-Ion 36V / 894 Wh (24,85 Ah) |
| Display | PANASONIC LCD panel, barevný displej |
| Dojezd | Maximální (170-200 km) |
| Nabíječka | 4 A (součást výbavy) |
| Integrace baterie | ANO |
| Rámová sada |
| Rám | Alu 6061- velikost rámu 18" |
| Vidlice | ROCKSHOX FS Psylo Silver RC Solo Air 29" BOOST, zdvih 130 mm |
| Pohon |
| Přehazovačka | SRAM 70 T-Type Eagle, 12 rychlostí |
| Řazení | SRAM 70 T-Type Eagle |
| Řetěz | SRAM 70 T-Type, 12 rychlostí |
| Kazeta | SRAM XS-1270 Eagle T-Type 10-52z |
| Řízení |
| Řídítka | CRUSSIS AL 31,8 mm, šířka 760 mm |
| Představec | CRUSSIS AL 50 nebo 60 mm, úhel 0° |
| Sedlovka | X-FUSION MANIC LC 30,9 Ø, teleskopická, zdvih 125 mm |
| Sedlo | SELLE ROYAL |
| Gripy | CRUSSIS, s objímkou, černé |
| Hlavové složení | TAPERED 1,5" |
| Pedály | WELLGO, plast s odrazkou |
| Přední brzda | SHIMANO Deore BR-MT410, hydraulická, rotor 180 mm |
| Zapletená kola |
| Přední náboj | CRUSSIS disc, průmyslová ložiska, 32D, BOOST pevná osa 15x110 mm |
| Zadní náboj | CRUSSIS disc, kuličková ložiska, 32D, pevná osa 12x148 mm |
| Ráfky | CRUSSIS 29" disc, dvoustěnné, vložkované, 30 mm |
| Pláště | SCHWALBE Wicked Will Evo, Super Ground, Addix Speedgrip, TLE 29 x 2,40, bronzové |
| Rozměr kola | 29" |
| Počet převodů | 1 x 12 |
| Převodníky | SRAM T-Type Eagle 38 Z, CRS ISIS 170 mm |
| Zadní Brzda | SHIMANO Deore BR-MT410, hydraulická, rotor 180 mm |