Nová generace Torrentu s plně integrovanou baterií v rámu, novým motorem EP8 od Shimana a dojezdem až 120 km*. Fun Ride geometrie vám dává lepší kontrolu nad kolem v terénu a na trailu, zároveň je komfortnější a vy tak v sedle vydržíte podstatně déle. O pohodlí se stará také vzduchová odpružená vidlice Suntour, bezpečné zastavení mají na starost výkonné 4 pístkové kotoučové brzdy Shimano. Pohon 1x10 s širokým rozsahem převodů vás spolu s motorem dostane do míst, kam byste jinak nevyjeli. Bike je možné vybavit nosičem, blatníky, zámkem, světly a stojánkem = Touring ready model.
BENEFITY• Nová Fun Ride geometrie pro větší komfort a kontrolu nad kolem v kopcích
• Nový pohon Shimano EP8 s 85 Nm a 504 WH baterií s dojezdem až 120 km*
• E-TUBE PROJECT individuální nastavení motoru pomocí aplikace E-Tube Shimano
• Vzduchová vidlice SR Suntour Epixon Air (120 mm)
• Shimano 4 pístkové brzdy s metalickými deskami
• Block Lock hlavové složení proti poškození rámu řídítky při pádu
| Rámová sada |
| Vidlice | vzduchová SR SunTour Epixon LOR / 120 mm |
| Systém elektrokola |
| Systém pohonu | Shimano STePS EP8 |
| Motor | Shimano STePS EP800, 85 Nm (36 V, 250 W) |
| Baterie | integrovaná, Darfon, 504 Wh (36 V, 14 Ah) |
| Display | Shimano SC-E5003 |
| Dojezd | 120 km |
| Max. rychlost el. podpory | 25 km/h |
| Nabíječka | Darfon 4A Smart Plus charger |
| Dostupnost kapacity baterie | po 1 000 cyklech >60 % původní kapacity |
| Režimy el. podpory | Boost: 400 % / Trail: 180 % / Eco: 60 % |
| Doba nabíjení | na 50 % za 3 h, na 100 % za 4,5 h |
| Integrace baterie | ANO |
| Pohon |
| Přehazovačka | Shimano Deore RD-M5120 Shadow Plus |
| Kliky | Shimano FC-E6000, 170 mm, 38 zubů |
| Řazení | Shimano Deore SL-M4100-R RapidFire Plus, 10 r. |
| Řetěz | KMC X10e EPT |
| Kazeta | Shimano Deore CS-M4100-10, 11-46 zubů |
| Řízení |
| Brzdy | hydraulické 4 pístkové Shimano BL-M4100/BR-MT420, kotouč 180/180 mm |
| Řídítka | One1 Alloy, 9° backsweep, zvýšení 6°/25 mm, š. 720 mm, ? 31,8 mm |
| Představec | One1 Alloy, ? 31,8 mm, +3°, d. 45 mm |
| Sedlovka | One1 Alloy, ? 30,9 mm, d. 350 mm |
| Sedlo | WTB Volt Sport |
| Gripy | Velo, Ergo Grip |
| Hlavové složení | Acros AZX-242, ZS44/28.6 | ZS56/30, BlockLock 150° |
| Pedály | Marwi SP-827 |
| Zapletená kola |
| Přední náboj | Shimano HB-TX505, 32 děr, CL, QR Type |
| Zadní náboj | Shimano FH-TX505-8, 32 děr, CL, M10×135 mm, QR Type |
| Ráfky | WTB SX19, 32 děr |
| Pláště | WTB Ranger TCS Light/Fast Rolling Tan Wall, 29×2,25" |
| dráty | Sapim Leader, Stainless Black |
| Rozměr kola | 29" |
| Ostatní |
| Barevná varianta | bílá |
| Varianta | L (19" - 20"; pro 175 - 188 cm) |
| Hmotnost | 22,1 kg (velikost M) |
| Výrobce | ROCK MACHINE |
| Rok výroby | 2021 |
| Počet převodů | 1×10, 38×11-46, 418 % |