| Ostatní | |
| Výrobce | STEPPENWOLF |
| Hmotnost | 21,7 kg |
| Určení | pánské a unisex |
| Systém elektrokola | |
| Systém pohonu | Avinox |
| Baterie | 800 W |
| Display | Integrovaný DJI Avinox 2“ OLED Touch |
| Integrace baterie | ANO |
| Motor | DJI Avinox M1, 120 Nm |
| Nabíječka | Avinox 4 A/168 W |
| Řízení | |
| Brzdy | MAGURA MT5 4 pístkové |
| Brzdové kotouče | MAGURA 203/203 mm |
| Gripy | STW MTB |
| Hlavové složení | ACROS |
| Pedály | STW |
| Představec | STW MTB (40 x 31,8 mm) |
| Řídítka | STW MTB 780 mm |
| Sedlo | STW MTB |
| Sedlovka | STW Dropper Post |
| Pohon | |
| Kazeta | SRAM CSXS1275, 10-52 z. |
| Řazení | SRAM Eagle 70 |
| Řetěz | SRAM CN Eagle T 70 |
| Zapletená kola | |
| Pláště | MAXXIS Forekaster TR |
| Přední náboj | STW 110x15 mm |
| Ráfky | RODI TRYP30 black anodized |
| Rozměr kola | 29" |
| Zadní náboj | STW 148x12 mm |
| Rámová sada | |
| Rám | 29" Carbon Full-Suspension |
| Tlumič | SR SUNTOUR Edge-Evo (205x65 mm) |
| Vidlice | SR SUNTOUR Durolux 38-EVO-Boost |
| Zdvihy P/Z | 160/160 |
| Hnací jednotka | DJI Avinox M1, 120 Nm |
| Pohon | DJI AVINOX |