kamera GoPro

Vypujčte si špičkovou kameru GoPro Hero 3 Black Edition!

 

GoPro HD HERO3: Black Edition se zabudovaným Wi-Fi je nejpokročilejší GoPro kamera, která byla kdy vyrobena. Během jejího vývoje se nešetřilo na žádné z vyvíjených vlastností. Výsledkem této precizní práce je třetí generace kamery GoPro, která je o 30% menší, o 25% lehčí a 2x výkonější než předchozí modely.

Nositelná přímo na těle, nebo namontovaná na jakémkoli vybavení je vodotěsná do 60 m, Schopná zachytit video v extrémním rozlišení ultra-wide 1440p při 48fps, 1080p při 60 fps a 720p při 120 fps a pořizovat 12MPx fotografie rychlostí 30 snímků za sekundu.
 
Vestavěná kompatibilita s Wi-Fi, GoPro App včetně dálkového ovladače Wi-Fi Remote její univerzálnost ještě povyšuje na další úroveň.

 Wi-Fi Remote je voděodolný, přichytitelný např. k oblečení a může ovládat až 50 Wi-Fi zařízení s podporou GoPros najednou , ze vzdálenosti až 180metrů. To, že má kamera HERO3 zabudované Wi-Fi znamená, že může být také ovládána smartphony a tablety se systémem iOS, které mají nainstalovanou aplikaci GoPro App. Aplikace GoPro umožňuje plné ovládání kamery a náhled zaznamenávané scény naživo. Náhled je k dispozici na jakémkoli kompatibilním smartphone nebo tabletu se systémem iOS, nebo Android.

 

HD HERO3 Black Edition je nárazu vzdorná, vodotěsná do 60 m a kompatibilní se všemi GoPro úchyty, s LCD a Battery BacPacy první i druhé generace. Nicméně vzhledem k tomu, že kamera je menší, není kompatibilní s původními kryty (Wrist Housing, Skeleton Housing, Replacement Housing, Set na výměnu čočky).
 
 
 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

Díky GoPro App můžete ovládat GoPro kameru na dálku pomocí smartphonu nebo tabletu. Funkce zahrnují plnou kontrolu nad všemi nastaveními kamery.
 
Živý náhled videa do smartphonu nebo tabletu pro snadné nasměrování kamery správným směrem. GoPro App také umožňuje přístup do galerie "foto a video dne".
 
GoPro App je k dispozici na Apple App Store ™ a Google Play. GoPro App není kompatibilní s původní kamerou HERO HD.
 
     
Kamera vytvoří vlastní Wi-Fi hotspot na který se tablet, nebo smartphone připojí. Není potřeba žádná externí Wi-Fi síť. Díky tomu můžete kameru ovládat skutečně kdekoli.  

   

 

 

 Příslušenství, které si můžete ke kameře zdarma vypůjčit

 Wi-Fi dálkové ovládání  náhradní baterie  čelenka na přílbu  otevřený zadní kryt  držák na řidítka
         
 
 veškeré úchyty  přísavný držák  micro SDXC karta Kingston 64GB   kompletní kabeláž  přilba Veloservis s držákem

 

 

 

Ceník půjčovného:

 1 den (24hod)   250,-Kč
 víkend (půjčení v pátek od 17:00, vrácení v pondělí do 11:00)   500,-Kč
 1 týden (půjčení v pondělí od 17:00, vrácení v pondělí do 11:00)   1000,-Kčvratná kauce: 8000,-

v případě ztráty nebo vážného poškození kamery, propadá kauce pronajímateli.

Pokud se po vypujčení rozhodnete si kameru zakoupit, bude Vám částka za půjčení odečtena z prodejní ceny kamery.

V případě zájmu o zapujčení kamery popř. její rezervaci na určitý termín nás kontaktujte na jednom z níže uvedených kontaktů.

tel: 739 490 309

email:info@kolapesek.cz