Kalas - změna po 23 letech

 


Už mnoho sezón je táborský výrobce cyklistického oblečení Kalas v nabídce prodejny Veloservis Pešek a syn i e-shopu kolapesek.cz. Pro mnohé je tato kultovní značka jedinou volbou, když dojde na obměnu šatníku, vždyť v jejích dresech jezdí hvězdy světové cyklistiky, jako například Mathieu van der Poel, nebo Jaroslav Kulhavý s českou reprezentací.

Kalas poslední roky pomalu upouští od „levných“ modelových řad typu Basic apod. a plně se soustředí na vývoj a výrobu nejvyšších řad oblečení. A o tom, že se mu to daří svědčí stále vzrůstající poptávka. Kalas Vás oblékne nejenom na letní sezónu, ale v jeho portfoliu samozřejmě naleznete oblečení na jaro/podzim, ale také do krutých mrazů.

Mezi nejoblíbenější řady oblečení patří stále kolekce Titan ze střední cenové kategorie, která vyniká svou univerzálností (použití na MTB i silnici) a kvalitním zpracováním. Velice populární je v této kolekci všestranná bunda Mision Light, o které si můžete přečíst také v naší recenzi.

Za exkluzivní lze označit modelovou řadu Passion, kde ocení zejména kraťasy s vložkou i ty nejnáročnější cyklistky a cyklisti. Tyto kraťasy jsou specifické laclem s lepenými švy a velice kvalitní a pohodlnou vložkou Endurance 3D.

Kalas samozřejmě myslí také na ty nejmenší. I pro ně vyrábí funkční cyklistické oblečení, které byste v podobné kvalitě hledali jinde jen těžko.

 
Kromě neustálých inovací v řadách oblečení, přišla firma Kalas po neuvěřitelných 23 letech se změnou svého loga, motta i grafiky jako takové. Nové logo odráží zaměření firmy na inovace a touhu jít s dobou, jelikož plně odpovídá novým grafickým stadardům. Spolu s logem budeme moct napříč médii a zejména sociálními sítěmi vídat také motto "Ride on, Stand out" (jeď dál, buď originální) a hashtag #mykalas. Pevně věříme, že se toto nové grafcké pojetí bude Vám zákazníkům líbit. Veškerý sortiment s novým logem naleznete samozřejmě také v našem portfoliu a to jak na prodejně, tak i na e-shopu.

Na závěr se můžete podívat na krátké video natočené v souvislosti se zveřejněním nového loga.

Zdroj: internetové stránky www.kalas.cz a vimeo.com