Nový karbonový rám s plně integrovanými tahy rámem včetně představce a hlavového složení
Celokarbonová ultralehká vidlice
Elektronické řazení a měniče SHIMANO 105 Di2, hydraulické brzdy, 24 rychlostí
Zapletená kola MAVIC Ksyrium S Disc UST
Kokpit FSA vč. hlavového složení s vnitřním vedením
Značkové odlehčené pláště VITTORIA Zaffiro Pro, 700 × 30C
Sedlo Prologo Dimension Space T4.0
| Zapletená kola |
| Rozměr kola | 28" |
| Pláště | VITTORIA Zaffiro Pro V, skládací, 700 × 30c |
| Ostatní |
| Výrobce | AUTHOR |
| Určení | pánské a unisex |
| Barevná varianta | červená |
| Velikost rámu | 48cm |
| Varianta | 48cm |
| Rámová sada |
| Rám | AUTHOR karbon Toray T700 monocoque |
| Vidlice | AUTHOR karbon Toray T700 monocoque, 1.5" tapered |
| Zdvihy P/Z | -/- |
| materiál rámu | karbon |
| Pohon |
| Přehazovačka | SHIMANO 105 Di2 |
| Přesmykač | SHIMANO 105 Di2 |
| Řazení | SHIMANO 105 Di2 (24) |
| Řetěz | SHIMANO CN-M7100 |
| Kazeta | SHIMANO CS-HG710-12, 11-36 (12) |
| Středové složení | SHIMANO BB-72, BB unit |
| Řízení |
| Brzdy | SHIMANO R7170, kotoučové hydraulické (160/140 mm kotouče) |
| Řídítka | FSA A-Wing Pro, 420 / 440 mm |
| Představec | FSA NS SMR-II |
| Sedlovka | RITCHEY Comp Carbon Zero (27.2) |
| Sedlo | PROLOGO Dimension SPACE T4.0 |
| Gripy | AUTHOR microfiber / gel |
| Hlavové složení | FSA |
| Výplet | MAVIC Ksyrium S Disc UST, zapletená kola, 24 děr, 12 × 100 mm přední pevná osa, 12 × 142 mm zadní pevná osa |
| Počet převodů | 24 |
| Převodníky | SHIMANO 105, 50-34 zubů, 170 / 172,5 / 175 mm kliky |
Nový karbonový rám s plně integrovanými tahy rámem včetně představce a hlavového složení
Celokarbonová ultralehká vidlice
Elektronické řazení a měniče SHIMANO 105 Di2, hydraulické brzdy, 24 rychlostí
Zapletená kola MAVIC Ksyrium S Disc UST
Kokpit FSA vč. hlavového složení s vnitřním vedením
Značkové odlehčené pláště VITTORIA Zaffiro Pro, 700 × 30C
Sedlo Prologo Dimension Space T4.0