Ghost Lanao 26 je kolo určené mladým bajkerům. Důvěryhodný a lehký dětský rám, který se shoduje s modely pro dospělé, je osazen kvalitními komponenty a 3x8rychlostní sadou. Komponenty jsou navrženy tak, aby bylo ovládání kola pro děti jednoduché a bezpečné. Komfortní geometrie zajistí tvému dítěti maximální pohodlí. Snížený rám umožní snazší nasedání a sesedání.
| Zapletená kola | |
| Rozměr kola | 26" |
| Přední náboj | Shimano HB-TX505 QR 100 mm |
| Ráfky | Rodi Excalibur XC 559x19 mm 32H |
| Pláště | Mitas Ocelot 26x2.10 |
| Zadní náboj | Shimano FH-TX505 QR 135 mm |
| Ostatní | |
| Výrobce | GHOST |
| Určení | dámské |
| Barevná varianta | černá |
| Velikost rámu | L (19" - 20"; pro 175 - 188 cm) |
| Varianta | L (19" - 20"; pro 175 - 188 cm) |
| Rok výroby | 2021 |
| Rámová sada | |
| Rám | LANAO AL |
| Vidlice | SR Suntour SF15XCM HLO 100 mm |
| Pohon | |
| Přehazovačka | Shimano Tourney TX RD-TX800 8-S |
| Přesmykač | Shimano Tourney FD-TY700-TS6 |
| Řazení | Shimano SL-M315 |
| Řetěz | KMC Z51 |
| Kazeta | Sunrace CSM400 12-32 |
| Řízení | |
| Brzdy | Shimano BR-MT200 160 mm Disc |
| Řídítka | GHOST Low Rizer MTB 700 mm Rise 15 mm Dia. 31.8 mm |
| Představec | GHOST MTB Dia. 31.8 mm |
| Sedlovka | GHOST SP DC1 31.6 mm |
| Sedlo | DDK 258 |
| Gripy | Velo Grip |
| Pedály | VPE-891 |
| Převodníky | Shimano FC-TY301 42-34-24 |