| Zapletená kola | |
| Rozměr kola | 29" |
| Přední náboj | alloy, sealed bearing |
| Ráfky | Giant GX03V 29 or 27.5, alloy, double wall, 21mm inner width |
| dráty | stainless, 14g |
| Pláště | Kenda Booster 27.5 or 29x2.4", wire bead |
| Zadní náboj | alloy, sealed bearing |
| Ostatní | |
| Výrobce | GIANT |
| Určení | pánské a unisex |
| Barevná varianta | černá perleť |
| Rok výroby | 2023 |
| Rámová sada | |
| Rám | ALUXX-Grade Aluminum, disc |
| Vidlice | SR Suntour XCM RL, remote lockout, steel steerer, 100 mm (XS a S 27,5 = 80 mm) |
| Zdvihy P/Z | 100/- |
| materiál rámu | hliník |
| Pohon | |
| Přehazovačka | Shimano Alivio M3100 |
| Přesmykač | Shimano Alivio M3120 |
| Řazení | Shimano Altus SL-M2010, 2x9 |
| Řetěz | KMC X9 |
| Kazeta | Shimano Deore HG200, 11x36 |
| Středové složení | cartridge |
| Řízení | |
| Brzdy | Tektro HDC M275, hydraulic, Tektro rotors [F]180mm, [R]160mm |
| Řídítka | Giant Connect Trail, 31,8 mm, 780 mm (XS = 730 mm) |
| Představec | Giant Sport, 7-degree, 40-90 mm (podle velikosti rámu a kol) |
| Sedlovka | Giant Sport, 30.9, 300 nebo 375 mm (podle velikosti rámu a kol) |
| Sedlo | Giant custom |
| Gripy | Giant Sole-O |
| Pedály | MTB caged |
| Počet převodů | 2x9 |
| Převodníky | ProWheel forged, 22/36, 165-175 mm (podle velikosti rámu a kol) |