Endurový bike pro čistou radost z rychlosti, maximální kontrolu na nejtěžších závodních tratích a všechny jezdce, kteří chtějí výkon bez kompromisů. Vyladěný rám se zdvihem 160 mm jsme osadili top závodním podvozkem z dílny amerického DVO, který dovoluje naprosto dokonalé nastavení. Mullet set up s 29“ předním a 27,5“ zadním kolem jsme zvolili pro skvělou prostupnost terénem bez ztráty obratnosti. O řazení se stará dvanáctkové Shimano Deore XT, dokonalou brzdnou silou v nejtěžším terénu potěší čtyřpístkové brzdy ze stejné řady, komfort a dokonalou kontrolu mají na starosti rychlé 2,5 a 2,6“ pláště WTB. Blizzard standardně osazujeme teleskopkou se zdvihem 150 nebo 170 mm dle velikosti rámu.
BENEFITY• Enduro Advanced geometrie, In-house Engineered&Designed original Floating Pivot Suspension kinematika
• Mullet 29&27,5 wheels set up
• SHIMANO Deore XT 1x12 32 x 10*51
• Odpružení DVO Onyx Air a Jade X Coil pružinový tlumič (160/160 mm)
• SHIMANO Deore XT 4 pístkové brzdy s metalickými deskami
• Teleskopka se 150&170 mm zdvihu podle velikosti rámu
• Přední plášť WTB Vigilante TCS Tough/High Grip, Tritec compund, 29x2.50" a zadní WTB Trail Boss TCS Tough/Fast Rolling, Tritec compound, 27.5x2.60"
| Zapletená kola |
| Rozměr kola | 29"/27,5" (mullet) |
| Přední náboj | Shimano SLX HB-M7110-B, 32 děr, CL, pevná osa 15 × 110 mm |
| Ráfky | WTB KOM i29, 32 děr |
| dráty | Sapim Race, Stainless Black |
| Pláště | WTB Vigilante TCS Tough/High Grip, 29×2,5" / WTB Trail Boss TCS Tough/Fast Rolling, 27,5×2,6" |
| Zadní náboj | Shimano SLX FH-M7110-B, 32 děr, CL, pevná osa 12 × 148 mm |
| Ostatní |
| Výrobce | ROCK MACHINE |
| Barevná varianta | stříbrná |
| Velikost rámu | M (17" - 18"; pro 165 - 178 cm) |
| Varianta | M (17" - 18"; pro 165 - 178 cm) |
| Hmotnost | 15,5 kg (velikost M) |
| Rok výroby | 2021 |
| Rámová sada |
| Vidlice | vzduchová DVO Onyx SC D1, Tapered, osa 15 × 110 mm |
| Tlumič | DVO Jade X Coil, tuhost pružiny (M/L/XL): 400/450/500 lbs, 230 × 65 mm |
| Zdvihy P/Z | 160/160 mm |
| Pohon |
| Přehazovačka | Shimano XT RD-M8100 Shadow Plus |
| Kliky | Shimano XT FC-M8100 Hollowtech II, 175 mm, 32 zubů |
| Řazení | Shimano Deore XT SL-M8100 RapidFire Plus, 12 r. |
| Řetěz | Shimano Deore CN-M6100 |
| Kazeta | Shimano CS-M8100-12, 10-51 zubů |
| Středové složení | Shimano BB-MT800-PA PressFit, shell 41 × 92 mm |
| Řízení |
| Brzdy | hydraulické 4 pístkové Shimano XT BL-M8100/BR-M8120, kotouč 203/203 mm |
| Řídítka | Race Face Turbine R 35, zvýšení 20 mm, š. 800 mm, ? 35 mm |
| Představec | Race Face Turbine R Alloy, ? 35 mm, d. 32 mm, 0° |
| Sedlovka | teleskopická One1 Alloy, ? 30,9 mm/M: 150, L+XL: 170 mm |
| Sedlo | WTB Volt Comp |
| Gripy | One1, Lock-On |
| Hlavové složení | FSA Orbit 1.5 No.57E, Zero Stack, 1-1/8×1,5“ |
| Pedály | - |
| Počet převodů | 1×12, 32×10-51, 510 % |