Dostupný celoodpružený bajk na zdvizích 130/120 mm pro zábavu na trailu a rychlost na maratonských tratích. Jedenáctková sada Shimano Deore nabízí výbornou funkci a široký rozsah převodů 32x11-51, díky kterému zvládnete i ty nejšílenější výjezdy. Ostatně kolo jsme stavěli tak, aby bylo zábavné ve sjezdech, ale zvládlo i jakýkoliv kopec. Ověřené vzduchové odpružení Rock Shox s dostatkem citlivosti, teleskopka v základu a pohodlné doplňky ONE1 vás přesvědčí, že univerzální a zábavné kolo existuje.
BENEFITY• Trail Fun geometrie, In-house Engineered&Designed original Floating Pivot Suspension kinematika
• Nové Shimano Deore 1x11 32 x 11-51
• Odpružená vidlice Rock Shox Judy Air a Deluxe Air tlumič (130/120 mm)
• SHIMANO 4 pístkové brzdy s metalickými deskami
• Teleskopka se 150&170 mm zdvihu podle velikosti rámu
• Pláště WTB Ranger Comp, 29x2.25"
| Zapletená kola |
| Rozměr kola | 29" |
| Přední náboj | Shimano HB-MT400-B, 32 děr, CL, pevná osa 15 × 110 mm |
| Ráfky | WTB ST i23, 32 děr |
| dráty | Sapim Leader, Stainless Black |
| Pláště | WTB Ranger Comp, 29×2,25" |
| Zadní náboj | Shimano FH-MT400-B, 32 děr, CL, pevná osa 12 × 148 mm |
| Ostatní |
| Výrobce | ROCK MACHINE |
| Určení | pánské a unisex |
| Barevná varianta | červená |
| Velikost rámu | L (19" - 20"; pro 175 - 188 cm) |
| Varianta | L (19" - 20"; pro 175 - 188 cm) |
| Hmotnost | 14,9 kg (velikost M) |
| Rok výroby | 2022 |
| Rámová sada |
| Rám | Alloy Al-6061 T6 Custom tubing, zábavná trailová geometrie |
| Vidlice | vzduchová RockShox Judy Silver TK, Tapered, SoloAir, osa 15 × 110 mm |
| Tlumič | vzduchový RockShox Deluxe Select R, 210 × 50 mm |
| Zdvihy P/Z | 130/120 mm |
| materiál rámu | hliník |
| Pohon |
| Přehazovačka | Shimano Deore RD-M5100 Shadow Plus |
| Řazení | Shimano Deore SL-M5100-IR RapidFire Plus, 11 r. |
| Řetěz | KMC X11 |
| Kazeta | Shimano Deore CS-M5100-11, 11-51 zubů |
| Středové složení | Shimano BB-RS500 PressFit, shell 41 × 92 mm |
| Řízení |
| Brzdy | hydraulické 4 pístkové Shimano BL-M4100/BR-MT420, kotouč 180/180 mm |
| Řídítka | One1 Alloy, 9° backsweep, zvýšení 6°/25 mm, š. 720 mm, ? 31,8 mm |
| Představec | One1 Alloy, ? 31,8 mm, d. 60 mm, +3° |
| Sedlovka | teleskopická One1 Alloy, ? 30,9 mm/M: 150, L+XL: 170 mm |
| Sedlo | WTB Volt Sport |
| Gripy | One1, Lock-On |
| Hlavové složení | FSA Orbit 1.5 No.57E, Zero Stack, 1-1/8×1,5“ |
| Pedály | - |
| Převodníky | Shimano Deore FC-M5100, 175 mm, 32 zubů |