Náš tým

Přestože „Pešek“ je jen jeden z nás, jsme jako rodina. Jsme „srdcaři“, ke sportu, cyklistice i k firmě. A hlavně, jsme tu pro Vás. Přijďte k nám, pro kolo či na kus řeči. Rádi Vás uvítáme.


 

   
Umí vytvořit úžasné dorty a zároveň zkrotit 80-ti kilového psa.  

Prodá vám kolo, přihodí pár komponentů, vybaví doplňky, to vše s úsměvem a radou na rtech. Je to kliďas, můžete se na ní plně spolehnout. Mezi její záliby patří jak jinak než jízda na kole, turistika, zimní sporty a potápění. A pozor, je hrdou majitelkou jednoho z největších psích plemen – vlkodava. Takový gaučový mazlíček. A jako třešnička na dortu, s přehledem se pohybuje nejen po cyklo prodejně, ale i v kuchyni, kde umí vykouzlit úžasné dorty.

 
 

Petra

prodavačka - Opatovice
 
  VE FIRMĚ: od roku 2009

  ZÁJMY: jízda na kole, turistika, zimní sporty, potápění, zvířata

  POVAHA: Jsem pohodář na kterého se dá spolehnout. Kliďas.
     
 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

 

   
  Nadšený sportovec, který s chutí testuje novinky nejen v cyklistice.
 

Správce Facebookového firemního profilu, kde se s vámi rád podělí o všechny novinky v cyklistice. Informace, výsledky testování, prostě vše, co byste měli nebo mohli vědět. Díky tomu držíme krok s novými trendy, neváhejte se ptát a diskutovat. Ondřej je ochotný, přátelský, mezi jeho koníčky patří horská kola, freeride. Freeride vyžaduje soustředění, nervy z oceli a obratnost. Další záliby jsou plavání a smíšená bojová umění. Představte si s jakou rychlostí a obratností vás obslouží.

 

Ondřej

prodavač - Opatovice, správa FB
 
  VE FIRMĚ: od roku 2013

  ZÁJMY: horská kola, freeride, MMA, plavání

  POVAHA: ochotný, přátelský
     
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

 

   
Cyklista – šílenec. Jeho roční nájezd v sedle kola je mimo běžná měřítka.  

Jeho hlavní záliba je cyklistika. Na svém horském kole najede ročně 20 – 25 tisíc kilometrů a rád si zazávodí. Buďte si jistí, že pokud mu svěříte svého miláčka - jízdní kolo do opravy, poradí si s každou závadou i tou, o které nevíte. Díky vlastním zkušenostem si poradí se vším.Je ochotný, přátelský a pracovitý, má rád horskou turistiku. Žije podle hesla: „Neznám bolest“.

 
 

Miroslav

mechanik - Opatovice
 
  VE FIRMĚ: od roku 2012

  ZÁJMY: cyklistika – spíše horská kola, horská turistika

  POVAHA: Ochotný, přátelský, pracovitý. Moje heslo: "NEZNÁM BOLEST!"
     
 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

 

   
  S úsměvem poradí a s přehledem pomůže s výběrem.
 

Veronika je usměvavá pohodářka, která vás oblékne a obuje od hlavy až k patě, poradí s vybavením i doplňky. Trochu pokecáte, zasmějete se a je nakoupeno. Aneb když nevíte, jak příjemně strávit odpolední nákupy, jeďte do Čívic.Mezi její záliby patří chata a zahrádka, to je zase ta pohoda. Trocha dřiny, ale klídek.

 
 
 
 

Veronika

prodavačka - Staré Čívice
 
  VE FIRMĚ: od roku 2007

  ZÁJMY: chata, zahrádka

  POVAHA: přátelská, nekonfliktní
     
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

 

   
Odborník na slovo vzatý, za kterého mluví dlouhá léta praxe v cyklistice.  

Ve firmě je od roku 2006, to je jasné prvenství neboli zaměstnanecký inventář. A těch kol, co mu prošlo rukama. Nezalekne se ani nejsložitějších závad, však ty roky zkušeností mluví za vše. Neváhejte svěřit mu své kolo do servisu nebo běžné a pravidelné údržbě, poradí si se vším. Pavel je pohodový, přátelský, usměvavý. Mezi jeho záliby patří cyklistika, chalupaření a výchova dětí a to je úkol asi jeden z nejtěžších, co si budeme povídat.

 
 

Pavel

mechanik - Staré Čívice
 
  VE FIRMĚ: od roku 2006

  ZÁJMY: cyklistika, chalupaření, výchova dětí

  POVAHA: přátelská, klidná
     
 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

 

 

   
Neohroženě udržuje pořádek v nekonečných kupách papírů a čísel.  

Nataša je klidná a zodpovědná. Což jsou neocenitelné vlastnosti nad kupami papírů a čísel ve firmě, aneb někdo se v tom zmatku musí vyznat a udržet pořádek. Je přátelská, mezi její záliby patří cestování, četba a hrabání se v zahrádce. Má také na starosti internetový obchod, takže vše co zde vidíte, o to se stará. Její motto zní: „Musíš věřit sama v sebe, abys věřila v ostatní“.

 
 

Nataša

administrativa
 
  VE FIRMĚ: od roku 2008

  ZÁJMY: cestování, četba, turistika, zahradničení

  POVAHA: klidná, přátelská, zodpovědná
     
 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

 

   
  Sportovec tělem i duší a férový šéf, který je pro každou srandu.
 

Lukáš působí ve firmě tak říkajíc „odjakživa“. Už jako malý zapálený cyklista, kdy vypomáhal u dědečka v dílně. Nyní je aktivním zástupcem fungující rodinné firmy. Lukáš se snaží udržet statut rodinné neboli přátelské firmy, příjemné prostředí prodejen, kde najdete samé sympatické, usměvavé, komunikativní a ochotné lidi. Lukáš naprosto zapadá do charakteru firmy, je povahy přátelské, zodpovědné a férové. Možná i trochu divoké, ale to ostatně je i cyklistika. Má rád cyklistiku, běh a florbal.

 

Lukáš

jednatel
 
  VE FIRMĚ: odjakživa :o)

  ZÁJMY: cyklistika, běh, florbal, děti

  POVAHA: přátelská, zodpovědná, férová