Omezení edit

 

AKČNÍ LISTOPADOVÁ NABÍDKA
 

Vážení zákazníci,

v této nelehké době jsme se Vám rozhodli zpříjemnit čas strávený venku se svojí rodinou, ať už sportem, či rekreací. Vzhledem k nutnému uzavření naší prodejny Vám přinášíme následující akce spojené s nákupem on-line na našem e-shopu www.kolapesek.cz. Naše prodejna je sice do odvolání uzavřena, nadále ale funguje SERVIS Vašich kol s možností svozu a rozvozu oprav. Dále také funguje výdej e-shopových objednávek a to každý den od 8:00 do 18:00 kromě víkendů.

V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte dotazovat na tel. +420 733 706 797 nebo +420 731 422 075. K dispozici jsme také e-mailu info@kolapesek.cz.

 
     

Sleva 10 % na vybraná kola a elektrokola objednaná přes e-shop (nutná objednávka)

 
     
Sleva 15 % na spoustu zajímavých produktů (značky Max1, Magnum, OnGuard aj.)  
     
Sleva 10 % na předobjednaná kola z kolekce 2021, která si můžete prostřednictvím e-shopu objednat už dnes (nutná objednávka)  
     
Sleva na elektrokola Author30 %  
     
Svoz a rozvoz oprav v Pardubicích a okolí ZDARMA po domluvě na +420 731 422 075  
     
Vyzvednutí zboží po předchozí domluvě ve "výdejním okénku"  
     
Pomoc s výběrem kola, elektrokola a dalšího sortimentu po telefonu nebo pomocí e-mailu, stejně kvalitně, jako je tomu přímo na prodejně.  
     
  Slevy se zobrazují v košíku e-shopu automaticky a nelze je kombinovat. Načtena bude vždy nejvyšší sleva, ale pouze k určenému produktu.