VIP karta


 

Výhody VIP Karty Veloservis Pešek & syn    
  • Slevy na nákupy
  • Svoz a rozvoz oprav ZDARMA
  • Přednostní opravy jízdních kol
  • Informace o akcích a nových produktech

Jak získat VIP kartu?

VIP kartu lze získat na kamenné prodejně Veloservis Pešek a syn. Na VIP kartu má zákazník právo při útratě nad 1000,-Kč a po vyplnění krátkého formuláře, který je k dispozici na kamenné prodejně. Po vyplnění Vám bude personálem prodejny vydána VIP karta s nastavenou základní slevou 5%.
 
     

Výše slev:

   
Sleva 5%   na tuto základní slevu mají nárok všichni držitelé VIP karty bez ohledu na útratu v předchozím kalendářním roce. VIP kartu získávají zákazníci, kteří nakoupili v prodejně Veloservis Pešek a syn za více než 20 000,- Kč
Sleva 7%   na tuto slevu mají nárok zákazníci, kteří nakoupili na VIP kartu v prodejeně Veloservis Pešek a syn v předchozím kalendářním roce za více než 30 000,- Kč
Sleva 10%   na tuto slevu mají nárok zákazníci, kteří nakoupili na VIP kartu v prodejeně Veloservis Pešek a syn v předchozím kalendářním roce za více než 50 000,- Kč
     
Slevu v rámci VIP karty nelze uplatnit u zboží v akcích a jiných slevách či u zboží, které je vyjmuto ze slev.
vyjmuté zboží   sortiment značek Shimano, Sram, Rock Shox, Avid, Look, Mavic, Fulcrum, Campagnolo – toto zboží je vyjmuto ze slev z důvodu trvale nízké ceny

 

Čerpání slev:

Základní slevu 5% může zákazník čerpat ihned po obdržení VIP karty bez ohledu na útratu v předešlém kalendářním roce.
Slevu 7% může zákazník uplatnit, jestliže v předešlém kalendářním roce nakoupí nejméně za 30 000,- Kč.
Maximální sleva 10% je pro zákazníky, kteří utratí v předešlém kalendářním roce nejméně 50 000,- Kč.
Možnost využít slev 7 a 10% platí vždy na jeden kalendářní rok po získání nároku na danou slevu. (např. v roce 2009 utratíte jako držitel VIP karty se 5% slevou v součtu 32 000,- po slevě a celý rok 2010 budete moci využít slevu 7%)

 

Ostatní informace:
VIP karta Veloservis Pešek a syn je přenosná – můžete jí využívat nejen Vy osobně, ale např. členové Vaší rodiny, přátelé atd.
V případě ztráty, zničení nebo odcizení VIP karty Veloservis Pešek a syn dejte vědět na e-mail: info@kolapesek.cz a my Vám do 4 týdnů vystavíme novou.
Kartu lze uplatnit pouze při nákupu  v kamenné prodejně Veloservis Pešek a syn. Sleva nelze uplatnit při nákupu přes internetový obchod (včetně osobního odběru).
 
VIP karta Veloservis pešek a syn
  • je platná pouze s čitelným sériovým číslem
  • je majetkem společnosti Adria Kapital, a.s.

 

Společnost Adria Kapital, a.s. si vyhrazuje právo kdykoli bez předchozího upozornění změnit podmínky pro uplatňování slev.