Servis

 

Nabízené služby

 V rámci našich servisů provádíme opravy kol a jejich komponentů všeho druhu. Od základní výměny duše po kompletní repase, nebo individuální přestavby kol všech typů a tvarů. CENA SERVISU je vždy na dohodě s mechanikem nebo naším prodejcem po přímém zhlédnutí stavu kola. Telefonicky se lze informovat na PŘIBLIŽNOU CENOVOU KALKULACI, finální částku lze stanovit až po výše uvedeném prohlédnutí stavu kola.

Pokud máte zájem o jakoukoliv přestavbu svého stávajícího kola, nebo byste rádi změnili na kole jakýkoliv komponent během prodeje (pláště, přehazovačky, brzdy), neváhejte nás kontaktovat na info@kolapesek.cz, a my Vám rádi zašleme cenovou nabídku.

Servis Staré Čívice    
 

Servis v prodejně ve Starých Čívicích patří k nejlepším cyklistickým servisům ve východočeském kraji. Svým vybavením si nezadá s leckterou autodílnou. Servis je připraven splnit každý úkol. Od jednoduchých standradních prací, jako je výměna duše, až po složité úkony typu kompletní stavby kola z komponentů nebo příprava na lakování.

V čívické dílně kraluje náš dlouholetý mechanik Lukáš. Za svou kariéru mechanika měl příležitost řešit asi každý myslitelný problém, který na jízdním kole může vzniknout a musíme hrdě prohlásit, že ho i vyřešil. Čas od času můžete s Lukášem v dílně potkat i pana Peška staršího, který svými radami a zkušenostmi přivádí celý koncept našeho servisu k dokonalosti. Na servisu se také podílí další dva členové týmu Ondra a Ondra, díky čemuž je celý tým proškolený v každé oblasti cyklistické branže.

Servisní mechanik je v dílně vždy od pondělí do pátku od 8:00 do 16:30. Pro případné dotazy na stavy oprav a volné terminy lze využít telefonní kontakt, který je uvedený níže.

  +420 731 422 075 (volné termíny, stav opravy, atd.)