Servis

 

Nabízené služby

 V rámci našich servisů provádíme opravy kol a jejich komponentů všeho druhu. Od základní výměny duše po kompletní repase, nebo individuální přestavby kol všech typů a tvarů. CENA SERVISU je vždy na dohodě s mechanikem nebo naším prodejcem po přímém zhlédnutí stavu kola. Telefonicky se lze informovat na PŘIBLIŽNOU CENOVOU KALKULACI, finální částku lze stanovit až po výše uvedeném prohlédnutí stavu kola.

Pokud máte zájem o jakoukoliv přestavbu svého stávajícího kola, nebo byste rádi změnili na kole jakýkoliv komponent během prodeje (pláště, přehazovačky, brzdy), neváhejte nás kontaktovat na info@kolapesek.cz, a my Vám rádi zašleme cenovou nabídku.

Servis Staré Čívice    
 

Servis v prodejně ve Starých Čívicích patří k nejlepším cyklistickým servisům ve východočeském kraji. Svým vybavením si nezadá s leckterou autodílnou. Servis je připraven splnit každý úkol. Od jednoduchých standradních prací, jako je výměna duše, až po složité úkony typu kompletní stavby kola z komponentů nebo příprava na lakování.

V čívické dílně kraluje náš dlouholetý mechanik Pavel. Za svou kariéru mechanika měl příležitost řešit asi každý myslitelný problém, který na jízdním kole může vzniknout a musíme hrdě prohlásit, že ho i vyřešil. Pavel je mimo jiné i certifikovaným Rock Shox mechanikem, takže kompletní repase vidlice pro něj také není žádný problém. Čas od času můžete s Pavlem v dílně potkat i pana Peška staršího, který svými radami a zkušenostmi přivádí celý koncept našeho servisu k dokonalosti.

Servisní mechanik je v dílně vždy od pondělí do pátku od 8:00 do 16:30. Pro případné dotazy na stavy oprav a volné terminy lze využít telefonní kontakt, který je uvedený níže.

  +420 731 422 075 (volné termíny, stav opravy, atd.)
     
         

 

Servis Opatovice nad Labem - Pobočka od 1.11.2018 ZRUŠENA!!!    
 

Servisní zázemí v Opatovické prodejně, nebo jak s oblibou říkáme "bike hospital", najdete na konci silnice vedoucí od prodejního pultu. Zde je posvátné území našeho mechanika Míry. Míra u nás nedělá mechanika sice tak dlouho jako Pavel, ale co ztrácí na historii, dohání svým nasazením a ochotou učit se nové věci. Míra si poradí s každým úkolem a když si náhodou není něčím jistý, svůj problém konzultuje s Pavlem z čívického servisu. Můžete si tak být jisti, že je o vašeho dvoukolového miláčka náležitě a profesionálně postráno.

Servis je dostatečně vybaven, veškeré potřebné náčiní tak má mechanik po ruce a od práce jej tak nic nezdržuje. Díky velké asfaltové ploše kolem prodejny může opravená kola ihned otestovat v "ostrém" provozu a zákazníkovi je tak může předat ve 100% stavu.

Servisní mechanik je v dílně vždy dle své směny od 9:00 do 18:00. Pro případné dotazy na stavy oprav případně volné terminy lze využít telefonní kontakt, který je uvedený níže.

  Pobočka Opatovice nad Labem k 1.11.2018 zrušena!!!