Servis

 

Servis Staré Čívice    
 

Servis v prodejně ve Starých Čívicích patří k nejlepším cyklistickým servisům ve východočeském kraji. Svým vybavením si nezadá s leckterou autodílnou. Servis je připraven splnit každý úkol. Od jednoduchých standradních prací, jako je výměna duše, až po složité úkony typu kompletní stavby kola z komponentů nebo příprava na lakování.

V čívické dílně kraluje náš dlouholetý mechanik Pavel. Za svou kariéru mechanika měl příležitost řešit asi každý myslitelný problém, který na jízdním kole může vzniknout a musíme hrdě prohlásit, že ho i vyřešil. Pavel je mimo jiné i certifikovaným Rock Shox mechanikem, takže kompletní repase vidlice pro něj také není žádný problém. Čas od času můžete s Pavlem v dílně potkat i pana Peška staršího, který svými radami a zkušenostmi přivádí celý koncept našeho servisu k dokonalosti.

Servisní mechanik je v dílně vždy od pondělí do pátku od 8:00 do 16:30. Pro případné dotazy na stavy oprav a volné terminy lze využít telefonní kontakt, který je uvedený níže.

  +420 731 422 075 (volné termíny, stav opravy, atd.)
     
         

 

Servis Opatovice nad Labem    
 

Servisní zázemí v Opatovické prodejně, nebo jak s oblibou říkáme "bike hospital", najdete na konci silnice vedoucí od prodejního pultu. Zde je posvátné území našeho mechanika Míry. Míra u nás nedělá mechanika sice tak dlouho jako Pavel, ale co ztrácí na historii, dohání svým nasazením a ochotou učit se nové věci. Míra si poradí s každým úkolem a když si náhodou není něčím jistý, svůj problém konzultuje s Pavlem z čívického servisu. Můžete si tak být jisti, že je o vašeho dvoukolového miláčka náležitě a profesionálně postráno.

Servis je dostatečně vybaven, veškeré potřebné náčiní tak má mechanik po ruce a od práce jej tak nic nezdržuje. Díky velké asfaltové ploše kolem prodejny může opravená kola ihned otestovat v "ostrém" provozu a zákazníkovi je tak může předat ve 100% stavu.

Servisní mechanik je v dílně vždy dle své směny od 8:00 do 18:00. Pro případné dotazy na stavy oprav případně volné terminy lze využít telefonní kontakt, který je uvedený níže.

  +420 731 422 076 (volné termíny, stav opravy, atd.)