Vozík za kolo

V nabídce prodejen Veloservis Pešek a syn nyní najdete půjčovnu dětských přípojných vozíků. K půjčení nabízíme nejvyšší model CHARIOT CX 1. K němu si můžete vybrat řadu příslušenství, které je v ceně půjčovného. Zapůjčený vozík si pak můžete vyzvednout na naší prodejně v Opatovicích nad Labem.

 

 CHARIOT CX1

   
  CX1 a 2 představují nejvyšší třídu ve vývoji a inovaci dětských vozíků na světě.  Jsou úhledné a stylové a mají všechny rysy a vlastnosti, které si vy a vaše dítě můžete přát. Nabízejí dokonalé odpružení, bubnové brzdy, pětipolohové madlo, vysoce komfortní sedadlo, promyšlený systém větrání a doživotní záruku.
   

 

Příslušenství

   

Jogging a In-line set

Set obsahuje přední kolo a brzdu na řidítkách. Nemusíte se tak bát vzít sebou svoje dítě i na brusle. Přední kotoučová brzda zajišťuje vysokou brzdnou sílu a možnost zaaretovat brzdu v zabržděné poloze příjde vhod když potřebujete zastavit ve svahu.

     
   

Cyklistický set

Set s tažným ramenem se závěsem, praporkem a odrazkami. Díky zesílenému závěsu a pružnému kloubu společně s dvojitou pojistkou proti vyvlíknutí kloubu ze závěsu je zajištěna vynikající bezpečnost.  

     
   

Miminkovník

Anatomická vložka díky které jsou i malé děti bezpečně připásány uvnitř vozíku. Miminkovník je připojen k vnitřní kostře vozíku a nehrozí tak jeho náhodné uvolnění.

 

Dětské vozíky a příslušenství - půjčovné

Zkušební jízda   zdarma  

Zápůjční podmínky:

- V případě koupě vozíku do jednoho měsíce od zapůjčení je cena vozíku ponížená o cenu zápůjčky. (při uplatnění ponížení ceny o cenu zápujčky, nelze již uplatnit akci bike set CTS Axle zdarma! )
- Složení zálohy dle ceníku a úhrada nájemného předem.
- Přídavné sety dle výběru v ceně zápůjčky.
- Pro zapůjčení nutné předložení OP + dalšího dokladu (ŘP, PAS).
- Trvalé bydliště musí být v České republice.
- Při pozdním vrácení je záloha krácena o doplatek nájemného.
- Při poškození nebo silném zněčištění věci je vrácená záloha krácena o náhradu škody, resp. poplatek za praní / čištění.
1 den   600 Kč  
každý další den   300 Kč  
Víkend   1000 Kč  
1 týden   2000 Kč  
každý další týden   1000 Kč  
číštění potahu (je-li nutné)   750 Kč  
Oprava potahu (je-li nutná)   1500 Kč  
Vratná záloha   17 000 Kč  


Uvedené ceny jsou  vč. DPH.,


V případě zájmu o zapujčení vozíku popř. jeho rezervaci na určitý termín nás kontaktujte na jednom z níže uvedených kontaktů.

tel: 739 490 309

email:info@kolapesek.cz