Změna otevírací doby

ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY

Vážení zákazníci,

ať chceme nebo ne, doba se v současnosti dost mění, což nás vede k několika změnám. Mezi nejzásadnější patří změna otevírací doby. S platností od května 2021 bude v sobotu naše kamenná prodejna ZAVŘENA. Běheme pracovního týdne jsme tu od pondělí do pátku a to od 8:00 do 18:00. Pevně věříme, že naši změnu pochopíte a stejně jako my budete trávit víkendy raději se svoji rodinou či přáteli, ať už na kole, nebo jinak.


VÝHODY

Uzavření prodejny v sobotu nám umožní být zde během týdnu ve více lidech a tím obsloužit kvalitněji větší množství zákazníků. Zejména zvýšený prodej elektrokol vyžaduje více času, který se zákazníkem strávíme při inividuálním donastavení kola a diagnostice.


INDIVIDUÁLNÍ NÁVŠTĚVA PRODEJNY

Nicméně, víme, že spousta z Vás k nám jezdí zejména pro dražší kola a elektrokola i z druhého konce republiky. Ne vždy se Vám podaří se k nám dostat během standardní otvíračky, proto Vám umožňujeme se individuálně domluvit s některým z nás a přijet na smluvenou hodinu i v sobotu dopoledne, nebo v týdnu po zavírací době. Týká se to výhradně prodeje technicky složitějších celoodpružených nebo karbonových kol a samozřejmě elektrokol. Individuální návštěva ovšem platí pouze po vzájemné dohodě. Během této doby se Vám budeme věnovat individuálně, bez toho, abychom museli "odbíhat" k obsloužení dalších zákazníků.


Děkujeme za Vaši neutuchající přízeň a těšíme se na Vaši návštěvu!

uvodni_zmena_otviracky
Vytvořeno12.05.2021