Změny ve specifikacích kol

Vážení zákazníci,

spousta s Vás během sezóny slyšela o výpadcích ve výrobě komponentů pro kola i elektrokola. To se podepsalo nejen na dostupnosti některých náhradních dílů, ale zejména na počtu vyrobených kol.

Z tohoto důvodu se dodavatelé rozhodli některé komponenty nahrazovat jinými, vždy ale při zachování úrovně a kvality konkrétního modelu kola. Jedná se pak zejména o nahrazování komponentů Shimano značkami Alhonga (brzdy) nebo MicroShift (řazení). Jakkoliv může tato situace být pro někoho nepříjemná, buďte si jistí, že se tak děje zejména pro zachování dostupnosti dostatečného množství kol na trhu. Každý komponent, který je použitý jako náhrada, kvalitou plně odpovídá originálu a je ozkoušený výrobcem.

Během následujících sezón se s těmito výrobci budete setkávat čím dál tím častěji. Díky tomu se rozroste množství náhradních dílů a s tím také možností, jak své kolo upravit. Pokud se jedná o zásobení naší prodejny Kola Pešek a servisu náhradními díly, jsme momentálně více než dostatečně zásobeni, přičemž počty komponentů stále navyšujeme. Pro představu, aktuálně máme naskladněno více než 500 ks plášťů všech typů, cca 2000 duší, 450 řetězů a více než 200 kazet. Ne všechny je možné objednat přes e-shop, ale vždy se na ně můžete dotazovat na kamenné prodejně.

 

 

 

pred_servis
Vytvořeno21.10.2021