Doprava a platba

 

Možnosti Dopravy

Rozvoz je prováděn :   Kurýrní službou DPD - zboží, kola a elektrokola
    Doprava Kola Pešek (platí pouze pro Pardubice)

 

Při objednávce bude Váš nákup přepraven po celém území ČR za:

       
DPD 109   dopravné
    30   doběrečné

Doprava Kola Pešek 90   platba hotově, převodem, nebo platební kartou online. Objednané zboží Vám dovezeme naší vlastní dopravou. Platí pouze pro Pardubice. Čas doručení bude upřesněn po telefonické domluvě.
 

Platební údaje pro tuzemské platby:

MONETA Money Bank 238640585/0600 

jako variabilní symbol uvádějte číslo objednávky

 

Osobní odběr na prodejně:

  • Zboží je možné odebrat na kamenné prodejně. Osobní odběr není zpoplatněn.
  • U objednávek s osobním odběrem je zboží na prodejně rezervováno maximálně 7dní, jídzní kola a elektrokola pak po dobu 3 dnů, po odeslání informace zákazníkovi, že je zboží připraveno k odběru. Po uplynutí této doby a v případě nečinnosti ze strany zákazníka je objednávka automaticky stornována a zboží je uvolněno pro další prodej.
  • Ceny v kamenné prodejně se oproti cenám v internetovém obchodě mohou lišit. Není mezi nimi žádný přímý vztah. Internetový obchod je samostatnou "prodejnou" s vlastní cenovou politikou, která se může u vybraných produktů lišit od cenové politiky v kamenné prodejně.Ceny v internetovém obchodě jsou pravidelně aktualizovány tak, aby nebyly vyšší než u konkurence. Pokud tedy máte zájem zakoupit zboží v kamenném obchodě za internetovou cenu, je nutné vyplnit řádnou internetovou objednávku, zvolit osobní odběr a vytisknutou objednávku předložit na kamenné prodejně.V opačném případě Vám personál kamenné prodejny nemůže zboží za internetovou cenu prodat.

 

Možnosti platby:

Dobírkou   Platba bude vybrána dopravcem při doručení zásilky. Výhoda této formy platby je, že zboží může být odesláno ihned a nemusí čekat na připsání platby.

Převodem  

Úhrada převodem peněz na náš účet. Výhoda je, že při doručení zboží nemusíte mít u sebe hotovost. Nevýhoda je že zboží bude odesláno až po připsání platby.


On-line platby

 

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány. Poskytovatel: ComGate Payments, a.s., Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové, e-mail: platby-podpora@comgate.cz, tel: +420 228 224 267 (pro informace a reklamace plateb).

    Platba kartou
Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.
    Platební tlačítka - zrychlený bankovní převod
Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz.

Hotově   Forma úhrady pro osobní odběr. Objednávka je uhrazena v hotovosti na pokladně v kamenné prodejně až po kontrole a případném vyzkoušení zboží zákazníkem.

Platební kartou na prodejně   Forma úhrady pro osobní odběr. Objednávka je uhrazena platební kartou na pokladně v kamenné prodejně až po kontrole a případném vyzkoušení zboží zákazníkem.

Na splátky   Úhrada objednávky na splátky přes společnost ESSOX nebo Cofidis. Při výběru tohoto typu úhrady budete přesměrováni na zabezpečený formulář pro vyplnění veškerých potřebných údajů pro úspěšné uzavření úvěrové smlouvy. Více zde.
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení