Doprava a platba

 

Možnosti Dopravy

Rozvoz je prováděn :   Kurýrní službou DPD - zboží a klasická kola
    Kurýrní službou DPD - elektrokola
    Doprava Kola Pešek (platí pouze pro Pardubice)
     
V případě balíků větších rozměrů, např. jízdního kola, je zboží zasíláno pouze prostřednictvím DPD.

 

 Při objednávce bude Váš nákup přepraven po celém území ČR za:

       
DPD 109   dopravné
DPD - Elektrokola 300    
    30   doběrečné

Doprava Kola Pešek 90   platba hotově, převodem, nebo platební kartou online. Objednané zboží Vám dovezeme naší vlastní dopravou. Platí pouze pro Pardubice. Čas doručení bude upřesněn po telefonické domluvě.
 
Pokud je hodnota objednávky vyšší než 5 000,-Kč, je dopravné a doběrečné ZDARMA. (platí pro území ČR)

Platební údaje pro tuzemské platby:


Fio Banka: 2101471038/2010

jako variabilní symbol uvádějte číslo objednávky

 

Osobní odběr na prodejně:

  • Zboží je možné odebrat na kamenné prodejně. Osobní odběr není zpoplatněn.
  • U objednávek s osobním odběrem je zboží na prodejně rezervováno maximálně 7dní po odeslání informace zákazníkovi, že je zboží připraveno k odběru. Po uplynutí této doby a v případě nečinnosti ze strany zákazníka je objednávka automaticky stornována a zboží je uvolněno pro další prodej.
  • Ceny v kamenné prodejně se oproti cenám v internetovém obchodě mohou lišit. Není mezi nimi žádný přímý vztah. Internetový obchod je samostatnou "prodejnou" s vlastní cenovou politikou, která se může u vybraných produktů lišit od cenové politiky v kamenné prodejně.Ceny v internetovém obchodě jsou pravidelně aktualizovány tak, aby nebyly vyšší než u konkurence. Pokud tedy máte zájem zakoupit zboží v kamenném obchodě za internetovou cenu, je nutné vyplnit řádnou internetovou objednávku, zvolit osobní odběr a vytisknutou objednávku předložit na kamenné prodejně.V opačném případě Vám personál kamenné prodejny nemůže zboží za internetovou cenu prodat.

 

Možnosti platby:

Dobírkou   platba bude vybrána dopravcem při doručení zásilky. Výhoda této formy platby je, že zboží může být odesláno ihned a nemusí čekat na připsání platby.

Převodem  

Úhrada převodem peněz na náš účet. Výhoda je, že při doručení zboží nemusíte mít u sebe hotovost. Nevýhoda je že zboží bude odesláno až po připsání platby.


Platební kartou online + platební tlačítka   Úhrada objednávky přes zabezpečený online platební terminál nebo zrychlený převod z účtu, objednávka je zaplacená okamžitě a nemusí čekat na připsání peněz.

Hotově   Forma úhrady pro osobní odběr. Objednávka je uhrazena v hotovosti na pokladně v kamenné prodejně až po kontrole a případném vyzkoušení zboží zákazníkem.

Platební kartou na prodejně   Forma úhrady pro osobní odběr. Objednávka je uhrazena platební kartou na pokladně v kamenné prodejně až po kontrole a případném vyzkoušení zboží zákazníkem.

Na splátky   Úhrada objednávky na splátky přes společnost ESSOX nebo Cofidis. Při výběru tohoto typu úhrady budete přesměrováni na zabezpečený formulář pro vyplnění veškerých potřebných údajů pro úspěšné uzavření úvěrové smlouvy. Více zde.