Pohony Yamaha

V posledních týdnech se začínají na naší prodejně Kola Pešek objevovat elektrokola Ghost se středovými pohony Yamaha. Po delších odkladech ve výrobě, které provázejí poslední sezóny, tak dochází ke skvělému a vítanému zpestření sortimentu elektrokol. Zde přinášíme základní představení osazeného motoru Yamaha PWseries ST.


 

YAMAHA PWseries ST - univerzální motor pro každého

Yamaha PWseries ST není sice žádným nováčkem na trhu, přesto ale doposud v našem portfoliu chyběl. Přináší skvělou alternativu pro ty, kteří chtějí na elekrokole jezdit a nepřemýšlet nad volbou přípomoci. Vedle čtyřstupňové podpory totiž umožňuje zvolit přidržením tlačítka plus automatický režim, který mění režim dopomoci podle toho, jak aktuálně jedete.

Tento režim oceníte zejména v terénu, nebo na trailu, kde se budete moct soustředit pouze na jízdu, nehledě na to, zda právě brzdíte, rozjíždíte se do kopce, nebo šlapete po rovince. Motor vyhodnotí situaci za vás a navolí nejoptimálnější režim. Režim budete také hojně využívat při rodinném výletě s cyklisticky silnější polovičkou. Už se vám nestane, že díky špatné volbě režimu přípomoci budete koukat svému drahému (nebo drahé) na záda při náhlém zrychlení.

Z hlediska elektrického se jedná o klasický model 36 V motoru s maximálním kroutícím momentem 70 Nm a výkonem 250 W. Omezení rychlosti je na 25 km/h. Váha samotného motoru je 3,4 kg.


 

DISPLAY A

V současnosti nejčastěji osazovaným displejem je typ "A", který nabídne ovládací tlačítka a samotný displej v jednom. Kromě standardních tlačítek pro přidání a ubrání podpory zde naleznete tlačítko on/off, walk assistant a tlačítko pro ovládání osvětlení, pokud je připojené. Tlačítka ovládní přípomoci jsou dostatečně velká i pro větší prsty, ale zároveň jsou dostatečně blízko, aby bylo ovládání co nejrychlejší.

Na displeji se vám permanentně zobrazuje údaj o zvolené podpoře, nabití baterie a rychlosti. Krátkým přidržení šipky dolů volíte pak mezi celkovými najetými kilometry, denními kilometry a aktuálním dojezde. Displej je podsvícený, díky čemuž veškeré informace vidíte i za zhoršené viditelnosti, nebo ve tmě.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení