Helmy KED

KED je jedním z výrobců specializujících se přímo na výrobu cyklistických přileb. Díky tomu nejsou přilby jen vedlejší položkou v portfoliu, ale skutečně propracovaným produktem s mnoha patentovanými prvky, které zaručují maximální bezpečnost a pohodlí.


 

Základní výhody:

  • Vyrobeno v Německu
  • Vlastní vývoj = jedinečnost
  • Tradiční osvědčené systémy
  • Pružnost výroby
  • Šíře sortiment

Vlastní vývoj a tradiční osvědčené systémy:

VÝROBA:

Přilby KED jsou vyráběny vlastní patentovanou technologií MAXSHELL. Spočívá v přesné CNC výrobě skořepiny, která se následně lisuje za studena k výplni přilby. Nepoužívají se tedy závadná lepidla a nevyskytují se nepřesnosti pod skořepinou (vzduchové bubliny), jak tomu často bývá u přileb vyráběných v asijských zemích. Při lisování se ještě ke všem modelům přidává v předních větracích otvorech síťka proti hmyzu. Touto výrobní technologií se dociluje maximální bezpečnost.

 

 

DOTAHOVÁNÍ:

Dotahování přilby se provádí systémem QUICKSAFE nastavitelným v několika směrech. Tento systém je navíc vybaven blikačkou pro zvýšení bezpečnosti a antibakteriálními výstelkami. Jako novinku pro rok 2019 v upínacích systémech přináší KED systém K-Fit a BOA. Systém BOA má navíc doživotní záruku.

BEZPEČNOST:

Další jedinečnou technologií K-STAR nastavuje KED nový standard v oblasti bezpečnosti přilby. Technologie spočívá ve vkládání reflexních častí do výrobního procesu povrchu přilby. Jde o nejefektivnější a nejtrvanlivější reflexní materiál na cyklistické přilbě. Tato technologie nabízí 360°viditelnost. Jakýkoliv světelný zdroj je rozptylován reflexními částicemi a maximálně zvyšuje bezpečnost za šera a tmy.


ZAPÍNÁNÍ PŘILBY:

Novinkou pro rok 2019 je zapínání pod bradou magnetickým systémem FIDLOCK. Ten umožňuje pohodlné zapnutí a rozepnutí přilby jednou rukou.

 

 

Pro více informací nás navštivte na prodejně ve Starých Čívicích nebo nám napište na e-mail info@kolapesek.cz.

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení