Apache Matta Bosch 3 je dámské krosové elektrokolo s hliníkovým rámem, které je vybaveno středovým motorem Bosch Active Line Gen. 3, baterií o kapacitě 500 Wh, pohonem Shimano 1x9, odpruženou vidlicí a koly o průměru 28 palců.
Dámský kross s hliníkovým rámem se semiintegrovanou baterií je ve své cenově příznivější variantě osazený kvalitním pohonem Bosch Active Plus a devítirychlostní kazetou. Pro sportovní i rekreační využití nabídne pohodlné ergonomické gripy, odpruženou vidlici a rychlý vzorek 28“ plášťů. Samozřejmostí jsou montážní body pro blatníky či nosič nebo pro košík na bidon na horní trubce.
- pohon Bosch Active Plus s točivým momentem 50 Nm, displej Purion
- převody 1x9, přehazovačka Shimano Altus
- stavitelný představec a anatomické gripy Ergon
- odpružená vidlice SR Suntour s blokací na korunce
- spolehlivé hydraulické kotoučové brzdy Shimano
| Ostatní |
| Výrobce | APACHE |
| Barevná varianta | bílá |
| Rok výroby | 2023 |
| Určení | dámské |
| Systém elektrokola |
| Systém pohonu | Bosch |
| Motor | BOSCH Active Line Gen. 3 |
| Baterie | 500 Wh |
| Display | BOSCH Purion |
| Rámová sada |
| Rám | hliník |
| Vidlice | SR - Nex-E25 |
| Zdvihy P/Z | 63/- |
| Pohon |
| Přehazovačka | Shimano Altus M2000 |
| Kliky | FSA Bosch 170mm 38z. |
| Počet rychlostí | 1x9 |
| Řazení | Shimano Altus M2010 |
| Kazeta | Shimano Acera HG20 |
| Řízení |
| Řídítka | 31,8 x 700mm |
| Představec | 31,8 x 105mm |
| Sedlovka | 30,9 x 400mm |
| Sedlo | Apache |
| Zapletená kola |
| Přední náboj | Shimano BTX505 |
| Zadní náboj | Shimano HTX505 |
| Ráfky | hliník |
| Pláště | Schwalbe Land Cruiser Plus 47-622 |
| Rozměr kola | 28" |
| Pohon | Bosch |
| Hnací jednotka | BOSCH Active Line Gen. 3 |