Nové městské elektrokolo s pohodlným unisex MONO rámem s nízkým nástupem, 28“ koly a špičkovým motorem Bosch Active Line Plus. 500 Wh Power pack baterie na nosiči poskytuje dostatek energie pro jízdy okolo 100 km*. Standardní výbavou modelů Cityride jsou blatníky, světla, stojánek, zámek a nosič, proto stačí nasadit přilbu a můžete vyrazit do města!
BENEFITY• Nový Mono rám s nízkým nástupem pro 700c kola
• City Ride geometrie pro větší pohodlí a kontrolu ve městě
• Pohon BOSCH ACTIVE LINE PLUS motor with 50 Nm a dojezdem až 100 km*
• SHIMANO ALTUS 1x9 38 x 11-34, vidlice Suntour NEX (50 mm), SHIMANO kotoučové brzdy
• Pohodlné gripy Herrmans a sedlo Selle Royal
| Ostatní |
| Výrobce | ROCK MACHINE |
| Barevná varianta | hnědá |
| Varianta | M (17" - 18"; pro 165 - 178 cm) |
| Hmotnost | 21,5 kg (včetně pedálů, bez baterie) |
| Rok výroby | 2021 |
| Blatníky | Alloy |
| Přední světlo | AXA Compactline 20 |
| Zadní světlo | AXA Blueline |
| Stojánek | Atran Velo Stylo HV |
| Nosič | Atran Velo Alloy |
| Zamykání | integrovaný |
| Systém elektrokola |
| Systém pohonu | Bosch |
| Motor | Bosch Active Line Plus, 50 Nm (36 V, 250W) |
| Baterie | nosičová Bosch Powerpack Rack, 500 Wh (36 V, 13,4 Ah) |
| Display | Bosch Purion Anthracite |
| Dojezd | 100 km |
| Max. rychlost el. podpory | 25 km/h |
| Nabíječka | Bosch 2A Compact charger |
| Dostupnost kapacity baterie | po 1 000 cyklech >60 % původní kapacity |
| Režimy el. podpory | Turbo: 270 % / Sport: 180 % / Tour: 100 % / Eco: 40 % |
| Doba nabíjení | na 50 % za 3,5 h, na 100 % za 7,5 h |
| Integrace baterie | NE |
| Rámová sada |
| Vidlice | odpružená SR SunTour NEX-DS, QR Type / 50 mm |
| Pohon |
| Přehazovačka | Shimano Altus RD-M2000-L |
| Kliky | Samox EC33-BH3-F9, 170 mm, 38 zubů |
| Řazení | Shimano Altus SL-M2010-9R RapidFire Plus, 9 r. |
| Řetěz | KMC X9e EPT |
| Kazeta | Shimano CS-HG200-9, 11-34 zubů |
| Řízení |
| Brzdy | hydraulické Shimano BL-MT200/BR-MT200, kotouč 160/160 mm |
| Řídítka | One1 Alloy, š. 620 mm, ? 31,8 mm |
| Představec | stavitelný One1 Alloy, ? 31,8 mm, 0 až +90° |
| Sedlovka | One1 Alloy, ? 30,0 mm, 300 mm |
| Sedlo | Selle Royal Sfera Lady |
| Gripy | Herrmans Line DD36B |
| Hlavové složení | FSA TH-805ST Semi-Cartrige, 1-1/8" |
| Pedály | Marwi SP-823 |
| Zapletená kola |
| Přední náboj | Shimano HB-TX505, 36 děr, CL, QR Type |
| Zadní náboj | Shimano FH-TX505-8, 36 děr, CL, M10×135 mm, QR Type |
| Ráfky | Stars J19ZK, 36 děr |
| Pláště | CST Reach KevlarGuard, 700×40C, reflexní pásek |
| dráty | Sapim Leader, Stainless Black |
| Rozměr kola | 28" |
| Počet převodů | 1×9, 38×11-34, 309 % |