Oblíbený Torrent na novém pohonu Bosch s vylepšenou geometrií pro snadnější ovládání a pohodlnější jízdu v terénu. Motor Bosch Performance Line vyniká skvělým výkonem, nízkou hmotností a tichým chodem. V kombinaci s Power Tube integrovanou baterií s kapacitou 625 W z kola dostanete více než 125 km*. O kontrolu a komfort v náročném terénu pečuje vzduchová vidlice Suntour se zamykáním a 120 mm zdvihu, pohon 1x10 dává vynikající rozsah pro nejstrmější kopce i rychlé sjezdy, ve kterých vás podrží 4 pístkové brzdy Shimano. Bike je možné vybavit nosičem, blatníky, zámkem, světly a stojánkem = Touring ready model.
BENEFITY• Nová Fun Ride geometrie pro větší komfort a kontrolu nad kolem v kopcích
• Pohon Bosch Performance Line s výkonem 250 W a 65 Nm
• Baterie s kapacitou 635 Wh a dojezdem více než 125 km*
• Shimano Deore 1x10, 38 x 11-46
• Vzduchová vidlice SR Suntour Epixon Air (120 mm)
| Ostatní |
| Výrobce | ROCK MACHINE |
| Barevná varianta | stříbrná |
| Varianta | XL (21" - 22"; pro 185 - 198 cm) |
| Hmotnost | 22,7 kg (velikost M) |
| Rok výroby | 2021 |
| Systém elektrokola |
| Systém pohonu | Bosch |
| Motor | Bosch Performance Line Cruise, 65 Nm (36 V, 250 W) |
| Baterie | Bosch Power Tube, 625 Wh (36 V / 16,7 Ah) |
| Display | Bosch Purion Anthracite |
| Dojezd | 125 km |
| Max. rychlost el. podpory | 25 km/h |
| Nabíječka | Bosch 4A Standard charger |
| Dostupnost kapacity baterie | po 1 000 cyklech >60 % původní kapacity |
| Režimy el. podpory | Turbo: 300 % / Sport: 200 % / Tour: 120 % / Eco: 55 % |
| Doba nabíjení | na 50 % za 2,5 h, na 100 % za 5 h |
| Integrace baterie | ANO |
| Rámová sada |
| Vidlice | vzduchová SR SunTour Epixon LOR / 120 mm |
| Pohon |
| Přehazovačka | Shimano Deore RD-M5120 Shadow Plus |
| Kliky | Samox EC39-BH3-F9, 170 mm, 38 zubů |
| Řazení | Shimano Deore SL-M4100-R RapidFire Plus, 10 r. |
| Řetěz | KMC X10e EPT |
| Kazeta | Shimano Deore CS-M4100-10, 11-46 zubů |
| Řízení |
| Brzdy | hydraulické 4 pístkové Shimano BL-M4100/BR-MT420, kotouč 180/180 mm |
| Řídítka | One1 Alloy, 9° backsweep, zvýšení 6°/25 mm, š. 720 mm, ? 31,8 mm |
| Představec | One1 Alloy, ? 31,8 mm, +3°, d. 45 mm |
| Sedlovka | One1 Alloy, ? 30,9 mm, d. 350 mm |
| Sedlo | WTB Volt Sport |
| Gripy | Velo, Ergo Grip |
| Hlavové složení | VP LAZ01AM Semi-Cartrige, 1-1/8” |
| Pedály | Marwi SP-827 |
| Zapletená kola |
| Přední náboj | Shimano HB-TX505, 32 děr, CL, QR Type |
| Zadní náboj | Shimano FH-TX505-8, 32 děr, CL, M10×135 mm, QR Type |
| Ráfky | WTB SX19, 32 děr |
| Pláště | WTB Ranger TCS Light/Fast Rolling Tan Wall, 29×2,25" |
| dráty | Sapim Leader, Stainless Black |
| Rozměr kola | 29" |
| Počet převodů | 1×10, 38×11-46, 418 % |