Benefity
Kolo MTB 29" na Alu rámu s optimalizovanou geometrií, která poskytuje pohodlí a ovladatelnost tohoto dostupného modelu na úroveň středně náročného cyklisty
Výbava 3x8 rychlostí kolu poskytuje jednoduchou ovladatelnost, odpružená vidlice s ovládáním jezdce na biku uvádí v pohodlí a díky univerzálním plášťům zvládne jakýkoliv terén od hladkého asfaltu cyklostezky po pěšiny a traily v přírodě
Rám s geometrií Shark v dámském provedení, který přináší moderní design vysokou tuhost a optimální jízdní vlastnosti
Řazení Shimano 3x8 rychlostí
Brzdy kotoučové hydraulické Shimano
Odpružená vidlice SR Suntour se zdvihem 100 mm, uzamykáním z řidítek
Pláště MAXXIS Pace, 29"x2,6
| Zapletená kola |
| Rozměr kola | 29" |
| Přední náboj | Shimano HB-TX505, 32 děr, CL, QR type, černý |
| Ráfky | Storm Aluminium, 32 děr, 622, anodizované černé, dvoustěnné s nerez nýty |
| dráty | anodized black |
| Pláště | MAXXIS Pace, 29"×2,1 |
| Zadní náboj | Shimano FH-TX505-8, 32 děr, CL, 135 mm, QR type |
| Ostatní |
| Výrobce | STORM |
| Určení | dámské |
| Barevná varianta | černá |
| Velikost rámu | M (17" - 18"; pro 165 - 178 cm) |
| Varianta | M (17" - 18"; pro 165 - 178 cm) |
| Rok výroby | 2023 |
| Rámová sada |
| Rám | Aluminium T6101 hydroformed, originální geometrie, dámský |
| Vidlice | odpružená SR SUNTOUR XCT-HLO, QR type, 100 mm |
| Tlumič | - |
| Zdvihy P/Z | 100/- |
| materiál rámu | hliník |
| Pohon |
| Přehazovačka | Shimano Acera RD-M360 |
| Přesmykač | Shimano FD-TY500 |
| Řazení | Shimano Altus ST-EF505 3L/8R, RapidFire Plus |
| Řetěz | KMC Z8 |
| Kazeta | Shimano CS-HG31-8, 11-34 zubů |
| Středové složení | cartridge |
| Řízení |
| Brzdy | hydraulické Shimano MT-200, kotouč O160/O160 mm |
| Řídítka | Storm Aluminium 720 mm, o 25 mm, o 31,8 mm |
| Představec | Storm A-head Aluminium O 31,8 mm |
| Sedlovka | Aluminium UNO, O 30,9 mm |
| Sedlo | Storm |
| Gripy | Herrmans |
| Pedály | PF-830A |
| Počet převodů | 24 |
| Převodníky | Shimano FC-TY301, 42-34-24 zubů |