Apache Matta A3 je dámské krosové kolo s hlinikovým rámem, koly o průměru 28 palců, odpruženou vidlicí a pohonem 3x8.
Cenově zajímavý dámský kross dostal v tomto případě kvalitní hliníkový rám s dole posazenou horní trubkou pro snadné nastupování a geometrie cílí pohodlným posedem především na komfort. Kvalitní a spolehlivé komponenty pohonu i řazení od značky Shimano zajistí spolehlivou funkci, přední pružinová vidlice pak navýší pohodlí a nadstandardem jsou zcela jistě hydraulické brzdy pro maximálně bezpečné zastavení.
- sportovně střižený krossový rám s pohodlnou dámskou geometrií
- přední pružinová vidlice RST pro maximální komfort
- převody 3x8 s většími převodníky pro rychlou jízdu
- spolehlivé hydraulické kotoučové brzdy Shimano
- univerzální vzorek plášťů pro silnice i polní cesty
| Ostatní |
| Barevná varianta | červená |
| Rok výroby | 2023 |
| Varianta | M (17" - 18"; pro 165 - 178 cm) |
| Velikost rámu | M (17" - 18"; pro 165 - 178 cm) |
| Výrobce | APACHE |
| Rámová sada |
| Zdvihy P/Z | 60/- |
| Rám | 2022 Apache Matta A AL |
| Vidlice | RST Nova |
| Řízení |
| Brzdy | Shimano MT201 |
| Představec | AL 80mm |
| Řídítka | AL 31,8, 680 mm |
| Sedlo | D 5311 |
| Sedlovka | AL |
| Pohon |
| Kazeta | Shimano CS-HG200 |
| Přehazovačka | Shimano Altus M310 |
| Přesmykač | LTWOO FD-V5108 |
| Řazení | LTWOO SL-V4008 |
| Zapletená kola |
| Pláště | Mitas Flash 622-42 |
| Přední náboj | Novatec D761SE |
| Ráfky | AL |
| Rozměr kola | 29" |
| Zadní náboj | Shimano TX505 |
| Počet převodů | 24 |
| Převodníky | TF-CY20 |