| Zapletená kola |
| Rozměr kola | 29" |
| Přední náboj | Shimano SLX HB-M7110-B, 28 děr, CL, pevná osa 15 × 110 mm |
| Ráfky | WTB ST i23, 28 děr |
| dráty | Sapim Race, Stainless Black |
| Pláště | WTB Ranger TCS Light/Fast Rolling, 29×2,25" |
| Zadní náboj | Shimano SLX FH-M7110-B, 28 děr, CL, pevná osa 12 × 148 mm |
| Ostatní |
| Výrobce | ROCK MACHINE |
| Určení | pánské a unisex |
| Barevná varianta | červená |
| Hmotnost | 11,4 kg (velikost M) |
| Rok výroby | 2022 |
| Rámová sada |
| Rám | Carbon Mid Modulus BF-FB-02, pokročilá trailová geometrie |
| Vidlice | vzduchová RockShox Reba RL, Tapered, SoloAir, osa 15 × 110 mm / 120 mm |
| Zdvihy P/Z | 120/- mm |
| materiál rámu | karbon |
| Pohon |
| Přehazovačka | Shimano SLX RD-M7100 Shadow Plus |
| Řazení | Shimano SLX SL-M7100-IR RapidFire Plus, 12 r. |
| Řetěz | Shimano CN-M6100 |
| Kazeta | Shimano CS-M7100-12, 10-51 zubů |
| Středové složení | Shimano BB-RS500 PressFit, shell 41 × 92 mm |
| Řízení |
| Brzdy | hydraulické Shimano SLX BL-M7100/BR-M7100, kotouč 180/160 mm |
| Řídítka | Race Face Ride, zvýšení 20 mm, š. 760 mm, ? 35 mm |
| Představec | Race Face Ride Alloy, ? 35 mm, ±6° |
| Sedlovka | teleskopická One1 Alloy, ? 30,9 mm/S: 125 mm, M: 150, L+XL: 170 mm |
| Sedlo | WTB Volt Sport |
| Gripy | One1, Lock-On |
| Hlavové složení | FSA DX Pro2, 1-1/8×1,5" |
| Pedály | - |
| Převodníky | Shimano SLX FC-M7100 Hollowtech II, 175 mm, 34 zubů |