| Zapletená kola |
| Rozměr kola | 29" |
| Přední náboj | Shimano SLX HB-M7110-B, 32 děr, CL, pevná osa 15 × 110 mm |
| Ráfky | WTB ST i29, 32 děr |
| dráty | Sapim Race, Stainless Black |
| Pláště | WTB Trail Boss TCS Light/Fast Rolling Tan Wall, 29×2,4" |
| Zadní náboj | Shimano SLX FH-M7110-B, 32 děr, CL, pevná osa 12 × 148 mm |
| Ostatní |
| Výrobce | ROCK MACHINE |
| Určení | pánské a unisex |
| Barevná varianta | oranžová |
| Hmotnost | 14,9 kg (velikost M) |
| Rok výroby | 2022 |
| Rámová sada |
| Rám | Alloy Al-6061 T6 Custom tubing, pokročilá trailová geometrie |
| Vidlice | vzduchová DVO Diamond D3, Tapered, osa 15 × 110 mm |
| Tlumič | vzduchový DVO Topaz T3Air, 210 × 55 mm |
| Zdvihy P/Z | 150/140 mm |
| materiál rámu | hliník |
| Pohon |
| Přehazovačka | Shimano Deore RD-M6100 Shadow Plus |
| Řazení | Shimano Deore SL-M6100-IR RapidFire Plus, 12 r. |
| Řetěz | Shimano Deore CN-M6100 |
| Kazeta | Shimano CS-M6100-12, 10-51 zubů |
| Středové složení | Shimano BB-MT500 PressFit, shell 41 × 92 mm |
| Řízení |
| Brzdy | hydraulické 4 pístkové Shimano Deore BL-M6100/BR-M6120, kotouč 180/180 mm |
| Řídítka | Race Face Aeffect R 35, zvýšení 20 mm, š. 760 mm, ? 35 mm |
| Představec | Race Face Aeffect R Alloy, ? 35mm, d. 40 mm, 0° |
| Sedlovka | teleskopická One1 Alloy, ? 30,9 mm/M: 150, L+XL: 170 mm |
| Sedlo | WTB Volt Comp |
| Gripy | One1, Lock-On |
| Hlavové složení | FSA Orbit 1.5 No.57E, Zero Stack, 1-1/8 × 1,5“ |
| Pedály | - |
| Převodníky | Shimano Deore FC-M6100, 175 mm, 32 r. |