Multiklíče TOPEAK

Vytvořeno31.08.2021

Nářadí TOPEAK

Kvalitní nářadí je základem kvalitní údržby kola. A nezáleží na tom, jestli opravujete doma v garáži, nebo někde na cestách. V servisu se často setkáváme se šrouby strženými v důsledku nadměrného dotahování, nebo naopak poškozením, které způsobil pád zaviněný nedostatečným dotažením kola, páky, či jiného komponentu.

Výběr cestovních multiklíčů je v dnešní době skutečně enormní. Ať už chcete jen pár inbusů, nebo celou sadu nářadí včetně nýtovače, vždycky si někde vyberete. Co se ale hodně liší je kvalita zpracování, přesnost jednotlivých částí nářadí a také propracovanost ve složeném stavu. Tedy to, kam a jak efektivně se dá nářadí umístit.

Mezi jednoznačnou špičku na trhu v tomto směru patří firma Topeak. Portfolium mají skutečně široké, spousta cyklistů zná jejich držáky na pití kombinované s brašničkami, dílenské nářadí apod. Hodně zajímavý sortiment je ale i v mininářadí. Na pár kousků, které máme mezi jinými v našem sortimentu, se podíváme.


Topeak Omni TOOLCARD

14-ti funkční kapesní nářadí je ideální pro umístění do dresu. Sada inbusů doplněná o malou ráčnu a bity s nejpoužívanějšími rozměry zajistí, že budete mít k dotažení jakéhokoliv šroubu vše co potřebujete. Kompletní sada je šikovně složena do plastového obalu a tím pádem nehrozí zatržení dresu od ostrých hran. S váhou 185 g je ideální pro vožení v kapsičce na zádech.


Topeak COMBOTORQ

Malý a velice šikovný momentový klíč, díky kterému získáte větší cit při datahování šroubů, aniž byste museli dávat tisíce za profi sadu. Hodí se do auta nebo do jakékoliv dílny. V základu jsou 3, 4, 5 a 6 inbusy a torx T25.


Topeak HEXUS X

Neexistuje snad situace, která by vás s tímto kapesním nářadím zaskočila. Inbusy, šroubováky, nýtovač řetězu, ale také cetrklíče nebo montpáky. To vše je součástí tohoto mini nářadí, které se vejde do kapsy, nebo do jakékoliv brašny.


Topeak NINJA C

Praktická nýtovačka až pro 11-ti rychlostní řetězy. Obě části nářadí jsou designované pro vložení do boků řídítek, díky čemuž je budete mít vždy po ruce a nehrozí, že byste je zapomněli doma. Váhu 77 gramů přitom nikterak nepocítíte ani na té nejlehčí silničce.


Kompletní sortiment nářadí a jiného sortimentu Topeak,které je skladem naleznete na www.kolapesek.cz. V případě zájmu o objednání jakéhokoliv dalšího zboží se zastavte na prodejně a my jej pro vás rádi zajistíme.

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení