Nový servis

Podzimní rekonstrukce


 

Znáte to. Začne to větou typu: "Nezrušíme tuhle zeď?". Přece jen "ta zeď" ubírala trochu prostoru dětským kolům a při troše předělání kola přeskládáme a zároveň i rozšíříme servis. A jak to nakonec dopadlo? Posuďte sami.

 

Bourání


Základ byl jasný. Zídka mezi dětskými koly a servisem už byla trochu okoukaná a zároveň jsme díky níc trochu bojovali s prostorem pro dětská kola. "Nudle", ve které byla kola vystavená nebyla dostatečně reprezentativní a navíc bylo vždy třeba s kolem vyjet do prostoru, abychom ho mohli řádně předvést a ratolest si mohla kolo ozkoušet. Řekli jsme si, že zeď půjde dolů, kola se trochu přeskládají a zároveň nám to trochu zvětší servis. Vzali jsme tedy do rukou palice a šlo se na věc. Zeď byla do hodiny dole, za další chvíli byla vyvezená i suť.

 

Hele, prostor!


Jakmile se usadil prostor, ukázalo se, že prostoru nejen opticky, ale i fyzicky vzniklo víc, než jsme čekali. Další myšlenka byla tedy hned jasná - uděláme třetí servisní stojan. Přece jenom, mechanika jako takového máme sice jednoho, ale i Ondra s Ondrou skládají a servisují kola standardně. Třetí stojan ale znamená i další ponk. A nad ponk přece patří prostor na nářadí. Z toho logicky usoudíte, že potřebujete i vymalovat. A když už, tak všechno. No a k nové malbě přece i nové desky. A už to jede.

 

Zámečníci s.r.o.


Vymalovat je jednoduché, zeď byla v dobrém stavu. Ale ponky by měly být ve stejném duchu. Takže jedeme do půjčovny pro svářečku, nakoupíme železo a jde se na věc. Když je posvařováno, obroušeno a natřeno, nastává čas na nové pracovní desky na zeď. OSBčka, která zbyla ze staré prodejny jsou jasnou volbou. Mafl doma je, takže nařezání desek i poliček není problém. Krásně kontrastují s šedou zdí a hodí se i k PVC podlaze, která se mezitím rozšířila až k výloze.

 

Dodělání dodělávek


Když je vše na svém místě a pomalu si myslíte, že je hotovo, tak zjistíte, že se Vám nový prostor trochu tluče se starým nátěrem výloh a sloupů. Takže, stětce do rukou a jde se na věc. Nový bílý nátěr rámů výloh ještě víc prostor rozsvítí a opticky zvětší. "Hele, když už máme tu barvu a desky...", zazní. A tak jsme předělali i naše zázemí a umyvárku.

 

A nekončíme


V současné chvíli je servis v plném provozu, místa máme habakuk, ale zároveň už se pracuje na dodělání nové výstavky u dětských kol a lehké oddělení servisu. No a možná taky na výstavce pro novou značku kol v sortimentu? Určitě! Máme se všichni na co těšit. Děkujeme, že nás popoháníte kupředu. Díky zájmu Vás zákazníků máme neustále chuť se zlepšovat a posouvat dál. A snad se nám to i daří.

uvod_novy_servis
Vytvořeno13.12.2021
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení