Odrážedla Bibi EVO a Maxík EVO

 

Představujeme Vám novou kolekci odrážedel Bibi EVO a Maxík EVO. Tato odrážedla reagují na požadavky Vás zákazníků na nízkou váhu a kvalitní zpracování. Odrážedla Maxík EVO a Bibi EVO jsou postavena na hliníkovém rámu a vidlici a váží pouhých 3,38 kg.

V nabídce naleznete dva modely odrážedel Maxík EVO určených pro chlapce, nebo jako unisex variantu a jeden model čistě pro malé slečny Bibi EVO v moderních holčičích barvách.


 

BEZPEČNOST PŘEDEVŠÍM

Odrážedla splňují přísné bezpečnostní normy, navíc jsou vybavena ochrannými prvky jako je kryt představce, krytka matic kol, nebo zarážka proti protočení řídítek. Díky a-head hlavovému složení, které se běžně využívá u kol pro dospělé, nehrozí samovolné dotažení ložisek řízení a tím zhoršená ovladatelnost. Sedlo je výškově stavitelné v rozmezí 32 až 42 cm od země a je dotaženo objímkou na imbus. Absencí rychloupínáku je zaručeno, že se dětem nemůže při seskakování z odrážedla zachytit nohavice na páčku, navíc sedlo drží v rámu daleko pevněji a eliminuje se tak hrozba jeho protočení.

 

Pevně věříme, že se Vám nová odrážedla budou líbit a budou jasnou volbou pro Vaše začínající cyklisty.