Lapierre E:i Shock

Vytvořeno07.08.2013

 

  REVOLUTION IS A SHOCK

 

 

 Co kdyby vaše MTB kolo analyzovalo terén a vybralo to správné nastavení pro váš tlumič? Těžko uvěřitelné, že? Lapierre to dokázal. Po 5 letech vývoje a testování, vytvořil e:i tlumič, který je revolucí v sortimentu pro náročné jezdce. MTB kola Lapierre, které jsou vybaveny technologií e:i shock, zajistí, že váš zadní tlumič bude vždy správně nastaven a bude vždy fungovat optimálně. Žádné kompromisy!

 

Jak to funguje?

 


 

 

Tato unikátní technologická inovace dává vašemu MTB inteligenci: schopnost analyzovat terén a okamžitě přizpůsobit nastavení tlumiče.


3 možnosti: otevřený - středně otevřený - zavřený

Senzory automaticky detekují hrboly a impulzy od pedálů, přenesou informace do tlumiče, který okamžitě přizpůsobuje svoje nastavení.


Ve zkratce:

  •     Šlapání + žádné rázy = blokován (uzamčeno)
  •     Šlapání + slabé rázy = platforma (střední)
  •     Šlapání + velké rázy = otevřen
  •     Žádné šlapání = otevřen

 

 

 

Chcete-li ovládat tlumič sami, je možné si vybrat mezi 4 nastaveními:

  • 1 / Automatický (s 5 úrovněmi citlivosti tlumiče)
  • 2 / Otevřeno
  • 3 / Středně otevřeno
  • 4 / zavřeno


 
Maximální rychlost reakcí

Celý proces přenastavení trvá 0,01 sekund (za tuto dobu senzory zaznamenají rázy a kadenci, a přenastaví zadní tlumič) Výsledek: systém odpružení se přenastaví 20 až 30 krát za minutu, to je mnohem víckrát, než by jezdec mohl udělat ručně. Díky tomu se můžete více soustředit na jízdu a mít jistotu, že vaše kolo je vždy nastaveno optimálně.


 

Multifunkční platforma

Systém E:i shock je vybaven displejem, který  má stejné funkce jako klasický cyklocomputer (rychlost, čas, vzdálenost, průměrná rychlost, aktuální rychlost ...) a zobrazuje kadenci, nabití baterie (plné nabití: 25 hodin), stejně jako aktuální nastavení tlumiče. E:i shock systém,je estetický a kompaktní, a váží pouhých 350 gr.

 

  Detail e:i shock instalovaný na novém Zesty 914...
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení