O nás

 

Veloservis Pešek a syn - Historie   Náš tým
     
 
     

 

PROČ NAKUPOVAT PRÁVĚ U NÁS
 
 

DLOUHOLETÁ TRADICE –v prodeji jízdních kol nejsme žádní nováčci. Můžeme se „pochlubit“ dlouhou historií. S prvními koly jsme začali pracovat již v roce 1926. Díky našim zkušenostem Vám můžeme poskytnout opravdu špičkové služby.

     
 

ŠIROKÝ SORTIMENT JÍZDNÍCH KOLA A DOPLŇKŮ – v naší nabídce naleznete více než 550 jízdních kol, ze kterých jistě vyberete to vhodné. Současně nabízíme i široký sortiment doplňků.

     
 

KVALITA RENOMOVANÝCH ZNAČEK – specializujeme se na kola od renomovaných a léty prověřených výrobců. Vy se tak můžete spolehnout, že Vám nabízíme špičková kola, která bychom si sami také koupili. Náš sortiment zároveň neustále obměňujeme a přinášíme Vám zajímavé novinky, které Vás potěší.

     
 

OSOBNÍ PŘÍSTUP A PORADENSTVÍ – zakládáme si na osobním přístupu k Vám, našim zákazníkům, a poskytnutí kvalitních informací o našem sortimentu. Jsme „srdcaři“, ke sportu, cyklistice i k firmě. A hlavně, jsme tu pro Vás. Přijďte k nám, pro kolo či na kus řeči. Rádi Vás uvítáme.

     
 

VELKÉ SKLADOVÉ ZÁSOBY– přejete si kolo prohlédnout nebo se na něm dokonce projet? U nás můžete!

     
 

SERVIS – náš servis patří k nejlepším cyklistickým servisům ve Východočeském kraji. Svěřte svého dvoukolového miláčka do našich rukou a spolehněte se, že o něj bude profesionálně a se vší péčí postaráno.

     
 

ROZVOZ A SVOZ OPRAV – nemáte-li čas nebo se vám nechce vozit kolo do servisu? Nevadí. Využijte naší služby rozvozu a svozu oprav.

     
 

RYCHLOST – pokud je zboží skladem, doručíme Vám ho zpravidla do 24 hodin, maximálně do následujícího pracovního dne. Jestli na zboží spěcháte, můžete navštívit naše prodejny ve Starých Čivicích či Opatovicích nad Labem, ve kterých máme pro Vás otevřeno 7 dní v týdnu mezi 8-18h.

   

Firma VELOSERVIS PEŠEK & SYN působí na trhu již od roku 1926. Firma je největším prodejcem jízdních kol ve Východních Čechách. Naše projedny s oblibou navštevují zákaznící z Pardubic, Hradce králové, Chrudimi, Čáslavi, Přelouče a Kolína. Díky kvalitnímu eshopu naše kola brázdí ulice i lesní stezky po celé České republice. Kvalitu nabízených služeb zajišťuje a udržuje již třetí generace rodiny Pešků.

Firma provozuje dvě kamenné prodejny. Domovská prodejna Pardubice - Staré Čívice se pyšní prodejní plochou téměř 700 m2 a její mladší sestra, prodejna v Opatovicích nad Labem na trase Pardubice - Hradec Králové, velikostí 500m2.

Na těchto úctyhodných metrech můžete prohlížet a osobně vyzkoušet silniční kola, horská kola, krosová kola. Kola dětská, koloběžky a pro nejměnší dětská odrážedla. Výjimkou nejsou ani elektrokola, nebo skládací kola, fitness kola, městská kola, dirtová kola, BMX kola a retro kola.

Dohromady nabízí obě prodejny přes 550 modelů značek jízdních kol AUTHOR, KELLYS, ROCK MACHINE, LAPIERRE, GHOST.

Samozřejmostí je široký sortiment nabízených doplňků jako je cyklo oblečení, cyklo batohy, boty na kolo, přilby na kolo, dětské cyklo sedačky a dnes tolik oblíbené dětské vozíky za kolo Chariot a Croozer.

Nabídka je tak široká, že si prostě nemůžete nevybrat! Vybavíme vás na adrenalinový výšlap, či výlet s rodinou od hlavy až k patě a to vše včetně kvalitního záručního i pozáručního servisu. Navíc jsme pro vás zavedli novou službu - svoz a rozvoz oprav. Součástí našich prodejen je i půjčovna. Mezi oblíbený sortiment půjčovny patří například dětské vozíky za kolo, nebo outdoor kamery GoPro .

Neustále se snažíme vylepšovat poskytované služby, neváhejte nás proto navštívit osobně, rádi vám se vším poradíme a pomůžeme.Cyklistika nás prostě baví!

A proto naše motto zní: „Cyklistika je pro nás koníčkem, který nekončí s koncem pracovní doby.“

Jako bonus vám každý rok chystáme zajímavé akce jako je například "testovací víkend s VELOSERVIS PEŠEK & SYN". Jedná se o jedinečnou šanci vyzkoušet a přímo porovnat různé typy jízdních kol na jednom místě. Akce je bohatě podporována ze strany výrobců a je tak na výběr z úctyhodného množství kol na vyzkoušení. Navíc je pro každého z testovacích jezdců připraveno i něco na zapití a zahnání hladu. Registrujte se a nenechte si ujít žádnou z našich akcí.