Testovací akce 2024

TESTOVACÍ AKCE 2024

Pro sezónu 2024 pro vás připravujeme 3 testovací akce elektrokol u naší prodejny Kola Pešek ve Starých Čívicích.

Testování proběhne vždy v sobotu od 8:00 v těchto termínech:

  • 20.4.2024
  • 18.5.2024
  • 15.6.2024

Těšit se můžete na rozmanitou nabídku elektrokol Apache a Rock Machine jak z naší, tak i dodavatelské testovací flotily. K dispozici budou kola klasická i celoodpružená, pro každé bude doporučený testovací okruh, který vám umožní kolo řádně otestovat.

Kromě různých modelů kol bude také možnost testovat různé pohony, jako je Bosch poslední generace, Shimano EP8, Bafang, Sport Drive a další.

Testování kol bude zdarma, s sebou budete potřebovat pouze dva doklady totožnosti (minimálně jeden z fotkou). Sepíšeme spolu klasickou smlouvu o zápůjčce a pak už můžete střídat jednotlivá kola. V případě, že máte speciální požadavky, tak své vlastní pedály, k dispozici budou pouze klasické bez nášlapného systému. Doporučujeme také přilbu na kolo, případně rukavice a sportovní oblečení. Lehké občerstvení bude v dispozici.

U prodejny je zajištěný dostatečný počet parkovacích míst, nebo můžete dorazit z Pardubic MHD č. 14.

Během testování bude otevřena i naše kamenná prodejna, kde pro vás budou připraveny speciální akce spojené právě s testováním. Konkrétní nabídky budou zveřejněny před každou akcí na webových stránkách.

Těšíme se na vás

 
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení