Velká cena Losiny 2015

Vytvořeno04.05.2015
Náš biker Míra Kadlec z týmu Veloservis Pešek a syn zahájil závodní sezónu na VC Losiny. 
 
Závod se konal přibližně 100km od jeho bydliště, takže nezbývalo, než sbalit věci do auta a vyrazit. Po zimní přípravě, která v Mírově podání znamená prakticky nepřerušený trénink na kole, nikoliv však doma v teple na válcích, ale pěkně venku, sníh-nesníh, zima-nezima, to bylo příjemné zpestření víkendu a hlavně kýžený začátek sezóny. Nutno podotknout, že u Míry sezóna tak nějak nikdy nekončí. Na konci října prostě vynuluje tachometr a od listopadu jede „novou sezónu”. Do prvních závodů tak Míra namotal zhruba 8000km na „bahňáku” a 500km na silničce a závodním biku. 


VC Velké Losiny je první závod ze seriálu Šumperský pohár. Jedná se o XC závod na pět kol, z nichž každé má podle informací oficiálních stránek pořadatele 4,3 km a převýšení 130m (viz. obrázek). Dobré na tomto okruhu je, že prakticky nikde nejedete po rovině
 
Míra nastoupil v kategorii Masters I. Dle jeho slov byl závod velice povedený. Náročný a zajímavý okruh, krásné počasí, nohy jely, co víc si na první závod sezóny přát. Jedinným negativním prvkem bylo bahno, které se vytvořilo za potokem, jelikož po pár kolech sahalo až po kotouče.Díky dobré formě se Mírovi podařilo obsadit krásné druhé místo za Alešem Kestlerem, který je zároveň i Mírovým tréninkovým parťákem. 

 
Gratulujeme!
 
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení