Apache Hupahu Bosch 2 Lady je výkonné dámské horské elektrokolo, které spojuje moderní design, silný motor Bosch a komfortní geometrii pro maximální požitek z jízdy. Ideální volba pro jezdkyně, které chtějí objevovat terén bez omezení a s jistotou v každé situaci.
Lehký hliníkový rám s nízkým nástupem nabízí pohodlné ovládání a snadné nasedání. Integrovaná baterie o kapacitě 750 Wh spolupracuje s výkonným motorem Bosch Performance CX 4. generace, který poskytuje dostatek síly i v prudkých stoupáních. Vzduchová vidlice SR Suntour Axon 34 se zdvihem 120 mm pak zajišťuje komfort a kontrolu na lesních cestách i náročnějších trailech.
| Systém elektrokola | |
| Systém pohonu | Bosch |
| Ostatní | |
| Výrobce | APACHE |
| Barevná varianta | modrá |
| Rok výroby | 2023 |
| Určení | dámské |
| Systém elektrokola | |
| Systém pohonu | Bosch |
| Motor | BOSCH PF CX Gen. 4 |
| Baterie | 750 Wh |
| Display | BOSCH Intuvia |
| Rámová sada | |
| Rám | Apache Hupahu Bosch AL |
| Vidlice | SR - Axon 34 |
| Zdvihy P/Z | 120/- |
| Pohon | |
| Přehazovačka | Shimano XT M8100 |
| Kliky | FSA Bosch 170mm 34z. |
| Počet rychlostí | 1x12 |
| Řazení | Shimano Deore M6100 |
| Kazeta | Shimano Deore M6100 |
| Řízení | |
| Řídítka | 31,8 x 780mm |
| Představec | 31,8 x 90mm |
| Sedlovka | 30,9x400 |
| Sedlo | Apache |
| Zapletená kola | |
| Přední náboj | Shimano MT410 |
| Zadní náboj | Shimano MT510 |
| Ráfky | Remerx e-Rocky 3025 |
| Pláště | Schwalbe Smart Sam Performance 57-622 |
| Rozměr kola | 29" |
| Pohon | Bosch |
| Hnací jednotka | BOSCH PF CX Gen. 4 |