Apache Matta MX 510 je horské elektrokolo s hliníkovým rámem, které je vybaveno středovým motorem Bafang M510, baterií o kapacitě 655 Wh, pohonem Shimano 1x9 a uzamykatelnou vidlicí.
| Ostatní |
| Výrobce | APACHE |
| Barevná varianta | červená |
| Rok výroby | 2023 |
| Určení | dámské |
| Systém elektrokola |
| Systém pohonu | Bafang |
| Motor | Bafang M510 |
| Baterie | 655 Wh |
| Display | Bafang LCD C18 |
| Rámová sada |
| Rám | hliník |
| Vidlice | RST Nova |
| Zdvihy P/Z | 60/- |
| Pohon |
| Přehazovačka | Shimano Altus M2000 |
| Kliky | Bafang 170mm |
| Počet rychlostí | 1x9 |
| Řazení | Shimano Acera SL-M3000 |
| Kazeta | Shimano CS-HG200 |
| Řízení |
| Řídítka | AL 31,8, 680 mm |
| Představec | 31,8 x 80mm |
| Sedlovka | Alloy 27,2 mm |
| Sedlo | Selle Royal Vivo Ergo |
| Zapletená kola |
| Přední náboj | Joytech |
| Zadní náboj | Joytech |
| Ráfky | hliník |
| Pláště | Vredestein e-bike Perfect Tour Superior |
| Rozměr kola | 28" |
| Pohon | Bafang |
| Hnací jednotka | Bafang M510 |