| Ostatní | |
| Výrobce | APACHE |
| Barevná varianta | bílá |
| Rok výroby | 2023 |
| Určení | pánské a unisex |
| Systém elektrokola | |
| Systém pohonu | Bosch |
| Motor | BOSCH PF CX Gen. 4 |
| Baterie | 625 Wh |
| Display | BOSCH Intuvia |
| Rámová sada | |
| Rám | hliník |
| Vidlice | SR - XCR34 |
| Zdvihy P/Z | 120/- |
| Pohon | |
| Přehazovačka | Shimano Deore M4120 |
| Kliky | FSA Bosch 170mm 34z. |
| Počet rychlostí | 1x10 |
| Řazení | Shimano Deore M4100 |
| Kazeta | Shimano Deore M4100 |
| Řízení | |
| Řídítka | 31,8 x 780mm |
| Představec | 31,8 x 60mm |
| Sedlovka | hliník |
| Sedlo | Apache |
| Zapletená kola | |
| Přední náboj | Shimano MT400 |
| Zadní náboj | Shimano MT400 |
| Ráfky | Remerx Rocky 22 RX 3022 |
| Pláště | Schwalbe Smart Sam Performance 57-584 |
| Rozměr kola | 27,5" |
| Pohon | Bosch |
| Hnací jednotka | BOSCH PF CX Gen. 4 |