Ibiza Resident

Zobrazit:
Řadit dle:1 produkt
Ibiza Resident Arribó longboard 86,3cm
-60%
Výprodej
skladem 1 ks

Krátké a flexibilní s nízkým profilem concave twin tip a střední pružností. Volba tvaru a materiálu předurčuje tento longboard k pohodovému cruisingu ve městě. Díky dobré volbě koleček má board ideáln...

původně 4 690 Kč1 890 Kč

Kromě závazku nabídnout designové, vysoce kvalitní produkty, které jsou produkovány pod etickými principy, chce IBIZA RESIDENT hlavně inspirovat.

Ibiza Resident je především o sebeidentifikaci se způsobem života, který je na ostrově Ibiza součást každodenních životů tamních obyvatel. Slunce, pláže, moře, vítr ve vlasech a pohodová jízda bez starostí. To jsou ingredience, které dělají longboardy IBIZA RESIDENT tak výjimečnými.

V tomto způsobu života se odráží 3000 letá historie, ve které se prolínají vlivy Barbarů, Féničanů, Římanů, Vandalů a Moorů ale také „šedesátkových“ hippies. Všichni tito obyvatelé Ibizy společnými silami zformovali současnou podobu ostrova, který je proslulý svou rozmanitostí a svobodou. Bohužel spousta lidí zná Ibizu pouze jako ostrov nikdy nekončících párty.

Spolu s vytvořením značky IBIZA RESIDENT se tak zrodil produkt, který je založen na historických hodnotách ostrova – toleranci a respektu. Tyto vlastnosti najdete i u původního psího plemene „Podenco ibicenco“, který na ostrově žije více jak 2000 let.Pro svoje ušlechtilé vlastnosti a ztělesnění pravé podstaty ostrova si jej zvolili v IBIZA RESIDENT do svého loga.

Díky tomuto unikátnímu logu je značka snadno rozpoznatelná což potvrzují všechny věkové kategorie.