Ibiza Resident

Zobrazit:
Řadit dle:0 produktů
Nebyly nalezeny žádné produkty. Zkuste změnit kritéria hledání.

Kromě závazku nabídnout designové, vysoce kvalitní produkty, které jsou produkovány pod etickými principy, chce IBIZA RESIDENT hlavně inspirovat.

Ibiza Resident je především o sebeidentifikaci se způsobem života, který je na ostrově Ibiza součást každodenních životů tamních obyvatel. Slunce, pláže, moře, vítr ve vlasech a pohodová jízda bez starostí. To jsou ingredience, které dělají longboardy IBIZA RESIDENT tak výjimečnými.

V tomto způsobu života se odráží 3000 letá historie, ve které se prolínají vlivy Barbarů, Féničanů, Římanů, Vandalů a Moorů ale také „šedesátkových“ hippies. Všichni tito obyvatelé Ibizy společnými silami zformovali současnou podobu ostrova, který je proslulý svou rozmanitostí a svobodou. Bohužel spousta lidí zná Ibizu pouze jako ostrov nikdy nekončících párty.

Spolu s vytvořením značky IBIZA RESIDENT se tak zrodil produkt, který je založen na historických hodnotách ostrova – toleranci a respektu. Tyto vlastnosti najdete i u původního psího plemene „Podenco ibicenco“, který na ostrově žije více jak 2000 let.Pro svoje ušlechtilé vlastnosti a ztělesnění pravé podstaty ostrova si jej zvolili v IBIZA RESIDENT do svého loga.

Díky tomuto unikátnímu logu je značka snadno rozpoznatelná což potvrzují všechny věkové kategorie.