Ibiza Resident

Kromě závazku nabídnout designové, vysoce kvalitní produkty, které jsou produkovány pod etickými principy, chce IBIZA RESIDENT hlavně inspirovat.

Ibiza Resident je především o sebeidentifikaci se způsobem života, který je na ostrově Ibiza součást každodenních životů tamních obyvatel. Slunce, pláže, moře, vítr ve vlasech a pohodová jízda bez starostí. To jsou ingredience, které dělají longboardy IBIZA RESIDENT tak výjimečnými.

V tomto způsobu života se odráží 3000 letá historie, ve které se prolínají vlivy Barbarů, Féničanů, Římanů, Vandalů a Moorů ale také „šedesátkových“ hippies. Všichni tito obyvatelé Ibizy společnými silami zformovali současnou podobu ostrova, který je proslulý svou rozmanitostí a svobodou. Bohužel spousta lidí zná Ibizu pouze jako ostrov nikdy nekončících párty.

Spolu s vytvořením značky IBIZA RESIDENT se tak zrodil produkt, který je založen na historických hodnotách ostrova – toleranci a respektu. Tyto vlastnosti najdete i u původního psího plemene „Podenco ibicenco“, který na ostrově žije více jak 2000 let.Pro svoje ušlechtilé vlastnosti a ztělesnění pravé podstaty ostrova si jej zvolili v IBIZA RESIDENT do svého loga.

Díky tomuto unikátnímu logu je značka snadno rozpoznatelná což potvrzují všechny věkové kategorie.

Filtrování
Podrobné hledáníCena
Hledat v kategorii
Hledat v kategoriiHledatKde hledat:
0 produktů
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení