Odrážedla pro nejmenší LAPIERRE

Odrážedla jsou určena pro děti ve věku 2 -5 let. Neváhejte vybírat z naší nabídky výrobců AUTHOR, AGANG, MAX1 a YEDOO. Nezapomeňte k výběru přibrat potomka, je to přece ten malý skoro-cyklista, který vybírá a vykrouží pár koleček kolem prodejny.

V každém případě je důležité myslet na bezpečnost, nezapomínejte na dětskou přilbu! Reflexní vesta případně chrániče kolen a loktů a dětské rukavice na kolo nejsou od věci. Přídavný košík na řídítka a barevný zvonek na kolo, udělá radost nejednomu zavodníkovi.


Zobrazit:
PÁNSKÉ
DÁMSKÉ
DĚTSKÉ
UrčeníRozměr kolaVelikost rámuBarevná variantaVýrobceRok výroby
Řadit dle:0 produktů
Nebyly nalezeny žádné produkty. Zkuste změnit kritéria hledání.

Co je vlastně dětské odrážedlo? Je to kolo bez pedálů, řetězů, převodů a mnoha dalších komponentů. Pro děti je to hlavně rychlost, zábava a samostatnost. Všechny děti milují ty obyčejné plastové motorky a odrážedlo je jen logickým pokračovatelem. Děti se na něm naučí jezdit tak nějak úplně samy, postačí jim umění chůze až běhu a základ z jízdy na motorce. Odrážedlo je výborný pomocník k tréninku rovnováhy. Není tak těžké jako jízdní kolo, ale je rychlé a když dítě přestane bavit, snadno ho naložíte na kočár, do kufru auta, případně ho chvíli poponesete přes rameno.Pojďme si přiznat, že dítě vybavené odrážedlem hravě zvládne i náročnější celodenní výlet, ke kterému byste ho pěšky jen těžko přinutili. Lepší nosit pár kilo kola než patnáctikilového potomka.

A co při konkrétním výběru sledovat? Váhu odrážedla, aby dítě nepovalilo. Kola – z pevné pryže nebo pneumatiky. Pneumatiky zajistí komfortnější jízdu, ovšem vám přidělá starosti s případným spravováním děr. Odolnost odrážedla při jízdě po chodnících, obrubnících, pohození do pískoviště. Brzdy jsou sice bezpečnostní prvek, ovšem ne pro malé dítě, které je neumí používat. Pro dvouleté dítě je lepší odrážedlo bez brzd, nebo je dobré brzdy odmontovat a dítě naučit brzdit celou plochou chodidel. Pro větší dítě cca 4 leté, které už umí dosáhnout na odrážedle značné rychlosti, už jsou brzdy nutnost, ovšem musí je umět používat.

A poslední informace na závěr, dítě nesmí s odrážedlem na silnici.

   

  Nevíte si rady?

  Zeptejte se nás telefonicky
  nebo e-mailem

  +420 733 706 797 
  civice@kolapesek.cz

     Chcete jako první vědět o novinkách a akcích?
  Přihlaste se k odběru.